Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2007, 11:12   #1
Adelaar

Adelaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Lucescu'dan mesaj var: Görüşeceğiz!..

Lucescu'dan mesaj var: Görüşeceğiz!..

Haziran 05,2007

Click the image to open in full size.

Beşiktaş Yönetimi'yle anlaşmaya varamayan Mircea Lucescu, Türkiye'ye mesaj gönderdi...
Jean Tigana’nın gidişinden sonra Beşiktaş’ın 1 numaralı hoca adayı olan ancak anlaşma sağlanamayan Mircea Lucescu, FANATİK’e konuştu. Teklif aldığı için gurur duyduğunu ifade eden Luce çarpıcı açıklamalarda bulundu. Söz Mircea Lucescu’da:
“Beşiktaş’ın beni istemesi, taraftarların tezahüratları gurur verici. Ancak bana gelen teklifte şartların hiç de iyi olmadığını gördüm. Basında çıkan bazı haberlere üzüldüm. Kendi çıkarlarımı değil, kulübü düşündüm. Eğer benim de Shakthar’daki şartlarım uygun olsaydı, net bir yanıt verebilirdim. Ben zaten Türkiye’ye hayranım. Mutlaka bir gün geleceğim. Beni sevenlere de söz veriyorum, kariyerimi İstanbul’da noktalayacağım. Bu 6 ay ya da 1 sene sonra belli olur. İşleri zamana bırakmak gerek... Ben hem Galatasaray’da, hem de Beşiktaş’ta şartları zorlamadan başarılar kazandım. Örneğin İlhan Mansız’ı 4 milyon Dolar’a gönderdik. Beşiktaş’ın Ertuğrul Sağlam seçimini doğru buluyorum. Genç, istekli bir hoca. Şampiyonlar Ligi onlar için çok önemli bir fırsat. Bence Türkiye’de geleceğin en önemli hocalarından birisi olacaktır.”
Fanatik

Konu Adelaar tarafından (05-06-2007 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir..
Adelaar Ofline   Alıntı ile Cevapla