Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2007, 08:49   #1
havali_cocuk

havali_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Basketbolda dev ortaklığa doğru

Basketbolda Ülker'den aradığını bulamayan Beşiktaş'ta yönetim kurulu, basketbol devi Efes Pilsen'le ortaklık için temasa geçti. Taraftarların son günlerde Ülker ve cola Turka firmasına yaptıkları protestalar nedeniyle arayışa giren Beşiktaş yönetim kurulu, Anadolu Holding'in yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden Tuncay Özilhan'a geçtiğimiz hafta içinde işbirliği önerdi. Özilhan Beşiktaş teklifini kabul ettiği taktirde Beşiktaş ve Efes Pilsen'le güçlerini birleştirecek ve takımın yeni sezondaki ismi Beşiktaş Efes Pilsen olacak. Yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ancak Tuncay Özilhan'ın annesinin ölümü üzerine bu projenin gelecek hafta şekillenebileceği belirtildi. Özilhan'ın yakın çevresine yaptığı değerlendirmede , "Beşiktaş basketbol takımının geçen sezondaki durumu herkesten çok beni üzdü. Efes Pilsen birleşmesi olmasa bile Coca Cola, Adel, Kia, Mc Donald's, Alternatifbank gibi holdingimize bağlı firmalarından biriyle ortaklık yapılabilir. Bu ortaklığın neticesinde en azından Efes Pilsen gibi güçlü bir ekip oluşturabiliriz" dediği öğrenildi. Gelişmeler kartalhaber.com'da.

---------------------------------------------------------------------
İnşallah bu ortaklık olur. Özilhan'ın söylediği gibi birleşme olmasa holgindgine bağlı firmalırnadn biriyle ortaklık yapılabilinirmiş.. Böyle bir ihtimalin olması durumunda ise;
Beşiktaş Coca-Cola
Beşiktaş Adel
Beşiktaş Kia
Beşiktaş Mc Donald's

Sanırım en güzelide Beşiktaş Coca-Cola yakışıyor... Hem Cola Turka'ya da misilleme olmuş olur...

Etikete Gerek Yok EskiLer Bizi Tanır .!
havali_cocuk Ofline   Alıntı ile Cevapla