Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2007, 14:31   #8
Al Percino
Banned

Al Percino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mute´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu yorumlara diyebileceğim tek şey haddimiz aşmayalım olur...
bu işler bizim bir taraftar forumunda dile getirip sokak ağzıyla ifade edebileceğimiz kadar basit şeyler değil...
siyaseti az çok takip eden biri olarak yüzeysel olarak bu konuları değerlendirmenin doğru olmadığını düşünüyorum...
ha siyasetle gerçekten çok ilgiliysek özel bir konu açalım "neden-sonuç" ilişkisi içerisinde düşüncelerimizi aktaralım, ülke menfaati için fikirlerimizi paylaşalım, takım tutar gibi parti tutma eyleminde olmadan...
dikkat edersen senin dediğin gibi basitçe değil tam aksine senin istediğin gibi sebep sonuç ilişkisiyle oldukça açıklamalı yazdım sayfanın en üstüne bak lütfen yazımın tamamını oku ne olduğunu anlarsın, şimdi anlayamamışsın herhalde çünkü yüzeysel demişsin tam aksine oldukça derinlemesine yazdım, ayrıca sokak ağzı değil gayet iyi bir yazı ifadesi kullandım ayrıca son cümlende takım tutar gibi parti tutmayalam falan demişsin bu ülke işte böyle "hadi bu sefer oyumuzu bu partiye atalım bunu deneyelim" mantığı yüzünden bu hale geldi bu ülke deneme tahtası değildir sana son tavsiyem yazımı baştan sona oku ondan sonra yine mesaj yaz bu mesajıma cevap yazmana gerek yok, kardeşlerimizi hergün şehit verirken hiç mi bu hükümetin suçu yok?

BAŞBAKAN ŞEHİT YAKINLARINA "GÖREVLENDİRİLMİŞ TERBİYESİZLER" DEDİ
YETER ARTIK TÜRBAN KONUSUNU BIRAKIN
TERÖRE ÖNCELİK VERİN
DAHA KAÇ ŞEHİT VERECEĞİZ
YETER ARTIK
HÜKÜMET İSTİFA!!!

Konu Al Percino tarafından (16-06-2007 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir..
Al Percino Ofline