Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-06-2007, 15:02   #9
mute
Banned

mute - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Al Percino´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
dikkat edersen senin dediğin gibi basitçe değil tam aksine senin istediğin gibi sebep sonuç ilişkisiyle oldukça açıklamalı yazdım sayfanın en üstüne bak lütfen yazımın tamamını oku ne olduğunu anlarsın, şimdi anlayamamışsın herhalde çünkü yüzeysel demişsin tam aksine oldukça derinlemesine yazdım, ayrıca sokak ağzı değil gayet iyi bir yazı ifadesi kullandım ayrıca son cümlende takım tutar gibi parti tutmayalam falan demişsin bu ülke işte böyle "hadi bu sefer oyumuzu bu partiye atalım bunu deneyelim" mantığı yüzünden bu hale geldi bu ülke deneme tahtası değildir sana son tavsiyem yazımı baştan sona oku ondan sonra yine mesaj yaz bu mesajıma cevap yazmana gerek yok, kardeşlerimizi hergün şehit verirken hiç mi bu hükümetin suçu yok?
1. yazını tamamını okudum.
2. sokak ağzı terimini kullanırken ne olursa olsun başımızda bulunan kişilere sıradan birisiymiş gibi yapılan basit yorumları kastettim.
3. şehitlerimiz lafını duyduğumda susarım, eğer tartışmaya bu konuyu sokarsan akan sular durur ve adaletli bir tartışma yapamayız, bu konuyu siyasete alet etmek "tartışmasız" çok yanlış ve ayıp...

son olarak da o mesajı yazmamın asıl nedeni bu tip ciddi konuların burada konuşulmasının yersiz olduğuna inanam, sonuçta cumhuriyetle yönetiliyoruz, çok sağlam bir demokrasiye sahibiz ve bunun bozulmasının mümkün olamayacağı kadar da sağlam bir geçmişimiz var, o yöneden kimse bir şüphe duymasın...
herkesin değişik fikirleri olabilir bunun da gösterilebileceği en iyi yer seçimdir, sonuç ne olursa olsun herkesin saygı duyacağı bir ortam olamlıdır, daha ötesi var mı?...
bundan daha fazlasının konuşulmasının uygun bulmadığım için bu son mesajım ve lütfen bir daha şehitlerimizi bu konuya katrıştırmayalım...

Click the image to open in full size.
mute Ofline