Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-06-2007, 22:44   #1
bjkartal
Banned

bjkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevdim bir kere başkasını sevemem

son günlerde beşiktaş forumlarını geziyorum gazetelerini okuyorum inanın canım çok sıkılıyor..
rüştünün mehmetin gelmesi değil beni sıkan
uslunun uslanmaz tavırları değil beni sıkan yada azizin saçmalaması hiç değil... fblilerin akılları sıra gerizekalı espirileride değil
transferlerinde sonuçlanmamasıda değil...
benim canımı sıkan tek nokta birlik olmamız gereken şu günlerde bölünmemiz... evet adamların istediğini yapıyoruz ve bölünüyoruz... görüş ayrılıkları elbet olacak... kimse kimsenin görüşünü kabul etmek zorunda değil.. ayrıca ne mutluki bize demokratik olarak tartışıyoruz... bu beşiktaşın ayrıcalığıdır.. ama daha topa vurmadan alınan transferlerle dalga geçmek...buna telloda dahil... daha transfer sezonu yeni başlamışken sanki sezon başıymış aylardan eylüldeymiş gibi atıp tutmak.. başkanımızla hatta beşiktaşımla dalga geçmek... bunlar yakışırmı bize... lütfen beşiktaşa zarar vermeden tartışalım.bu bıdı bıdı yapanların (gazeteciler usluların)ekmeğine yağ sürmekten vazgecelim...
seviyorum beşiktaşı bu yüzdende rüstüye mehmete ahmede daha topa vurmadan laf edemem... rüştü kötü gol yesede, baki topu kacırsada nobre ıskalayıp vuramasada, mehmet iyi orta yapamasada tello çalım atamasada burak top kaybetsede ne kadar kızsamda ben bu adamları seveceğim yinede ... çünkü sırtlarında siyah beyaz forma olacak..
demirören gs şampiyon olsun desede kupa gezdirsede çok kızsamda seveceğim başkanımızı çünkü beşiktaşımı seviyorum..
bu forma kimin sırtında ise ve hizmetini verirken onurluca davranıyorsa onu seveceğim hata yapsalarda.......
çünkü beşiktaşı seviyorum .....

sevdim bir kere başkasını sevemem
deli diyorlar bana desinler değişemem

sevgi anlaşmak değilmi nedensizce sevilir
beşiktaşım için can bile verilir...

siyah beyaz formamı geçiririm sırtıma
beşiktaşım oley diye bağırırım fezaya

sevdimbeşiktaşımı başka renklere bakmam
bu yoldan dönmeyi aklıma bile getirmem

Konu bjkartal tarafından (20-06-2007 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir..
bjkartal Ofline   Alıntı ile Cevapla