Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-06-2007, 13:33   #1
**A T I L L A**

**A T I L L A** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yüzde 80 Cincondaymış. Hani Satmıyorlardı...

"Yüzde 80 Galatasaray'dayım"

Galatasaray transferde hız kesmiyor. Şu ana kadar dış transferde 6 futbolcuya imza attıran Galatasaray, transfer döneminin en gözde oyuncularından Kayserisporlu Gökhan Ünal transferini de bitirmek üzere.

Editörümüz Hilmi Sever'e bu konu hakkında önemli açıklamalar yapan yıldız oyuncu "Yüzde 80 Galatasaray'dayım" dedi.
Ailesi ile Ankara'da tatilini sürdüren yıldız oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaraylı yöneticilerin bir kaç gün içinde bu transfer ile ilgili görüşmeye geleceklerini biliyorum. Her futbolcu gibi ben de Galatasaray'da futbol oynamak istiyorum, menajerime gelen teklifler olduğunu biliyorum, büyüklerimiz anlaşırsa Galatasaray'a gideceğim" dedi.
Gökhan Ünal, sorularımıza da şu yanıtları verdi:
Transferin artık bitmiş gibi gözüküyor, kendini Galatasaraylı gibi hissediyor musun?
Evet bana göre de yüzde 80 bu iş bitti. Galatasaray'ın teklifinin de çok iyi olduğunu biliyorum, bir kaç gün içinde her şey netleşecek.
Lincoln de Galatasaray'a geldi, onun ile birlikte oynayacağın için neler düşünüyorsun?
Transferim tam olarak bitmedi ama Lincoln tabii ki çok iyi bir oyuncu. Alex'e benziyor ama ondan daha iyi topla hareketlenebiliyor ve daha kuvvetli bir oyuncu.
Ümit Karan ile birlikte en iyi yerli forvetler olarak gösteriliyorsunuz ve artık beraber oynayacak gibi duruyorsunuz...
Ümit Karan çok yetenekli bir golcü, onunla oynarsak başarılı olacağımıza inanıyorum.
Altın 11 oylamamızda da Ümit Karan ile birlikte altın karmada yer alıyorsun...
Beni buraya layık gören herkese teşekkür ediyorum.
Hakan Şükür'ün veliahtı olarak gösteriliyorsun ve artık aynı takımda olmaya çok yakınsın, neler söylemek istersin?
Hakan Şükür, Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi golcüsü, O'nunla ilgili çok fazla birşey söylemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

Hilmi SEVER

22.06.2007 Click the image to open in full size.
Kaynak : Sporx.com

eğer bu haber doğruysa bizim yönetimde hiç iş kalmamış demekki. Kayseri karşısında ertuğrul sağlam gibi bir kozumuz varken eğer gökhan ünalı da cincona kaptırırsak ne diyim daha.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
**A T I L L A** Ofline