Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2007, 00:09   #44
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya arkadaşlar bazı yorumları okuyunca gerçekten sizlere şaşırıyorum, sanki yönetim durup dururken dünya yıldızı getircez demiş gibi konuşmayın Allah aşkına, Fener Carlos u getirince Fenerlilerden çok gsliler ve bjkliler bu transferi konuştu "nası alırlar onlar alıyor da bizim başımız kel mi, bizim yönetim uyuyor mu hani bize yıldız, vıdı vıdı..." die habire konuşan arkadaşlarımız nasıl oluyor da şimdi yönetimi kendi kendine gelin güvey olmuş gibi gösteriyorlar anlayamıyorum, e be kardeşim zaten sizin anlamsız baskınız yüzünden bu adamlar gereksiz vaatlerde bulunmadı mı, yönetim yıldız alcaz demese siz o yönetime o zaman istifa edin gidin demeyecek miydiniz, hepiniz değil ama çoğunuz dieyecektiniz bundan eminim. Ama şimdi çıkmış daha transfer dönemi bile bitmeden yönetime sallamasını biliyorsunuz. Hiç üstünüze alındığınız bir şey yok. Bu yıldız zırvası konusunda en az yönetim kadar başka takımların transferlerine kafayı takan taraftar da suçlu şunu yönetim yönetim die dile getirip durmayın... Ayrıca kafanız rahat olsun defansa bir yıldız alınacak... O zaman belki yaptığımız güzel işleri görebileceksiniz. UMARIM...
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla