Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2007, 14:25   #1
shawnodese

shawnodese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Genç yeteneklerimiz nedne hep basının manşetinde?

Son 2-3 yıldır, blraz sivrilern her oyuncumuz basına manşet oluyor bu da o oyuncuları hep kötü etkiliyor, Muhammet ve Batuhan ise basınbın son gözdeleri. Bu oyuncuların çok küçük yaşlarda olmalarına rağmen bu kadar çok basının gözünde olmaları ve her adımlarının basında yer alması beni rahatsız ediyor açıkçası. 16 yaş milli takımında göze batan 3-4 tane oyuncu var iken Batuhan dan bahsedilmesi de öyle. Bu oyuncuların gelişme çağlarında olması ve burada edinecekleri kötü davranışlarının ileride telefisi olmayacağı bir gerçek iken yönetimimiz bu konuda çok pasif kalıyor, yada bu oyuncuları basının önüne sürerek kendi başarısızlıklarını bir an olsun unutturmaya çalışıyorlar, ama bu oyuncuları kaybedeceklerinin farkında değiller. inanın bana gs nin altyapısında da fb nin alt yapısında da çok yetenekli, teknik oyuncular var (gs konya dan geçen sene 10 yaşında bir çocuk aldı o nu bir izleyin) ama basında yer almıyorlar, ayn şekilde fb nin 11-12 yaş takımında oynayan 2 tane çok teknik oyuncusu gene basında yer almıyor. GS nin 16 yaş altı takımında ki yetenklerden 2-3 tanesi ki bunlardan birisi emre çolak belki de 16 yaş altı milli takımının en iyisi olmasına rağmen basın kendisine pek yer vermiyorken alt yapımızdaki yeteneklerin durmadan basının önünde yer alması beni gerçekten rahatsız ediyor.
Bu çocukları kaybetmeyelim....

Konu shawnodese tarafından (07-07-2007 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir..
shawnodese Ofline   Alıntı ile Cevapla