Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-07-2007, 09:50   #1
Kartal-Baba

Kartal-Baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk beşiktaş filmi...

ilk Beşiktaş filmi: Hayat Siyah ölüm Beyaz

Babasının yanında, kimi zaman kucağında, yağmur, kar dinlemeden Beşiktaş maçlarına giden o kızı unutamıyorum.

Beşiktaş a olan tutkum, babamla paylaştığım o güzelliğin o özel günlerin unutulmaz olmasından kaynaklanıyor belki de. Ben küçücüktüm babam inönü Stadı ve Beşiktaş taraftarları gözüme kocaman görünüyordu.

Hala da öyle görünüyorlar.

işte bu nedenle sadece maçlara gidip, takımı desteklemekle kalmıyor kulüp için elimden geleni yapıyorum.

100. yılımızda kutlama komitesinde çalıştım. O zaman yönetim kurulu üyesi ve komite başkanı Prof. Dr. Mete Dürenin de desteğiyle Beşiktaş müzik CDsini çıkardık.

Şimdi ise bir başka ilk için kolları sıvamış durumdayız.

Çok yakında ilk Beşiktaş filminin çekimleri başlıyor.

Yapımcı koyu Beşiktaşlı Şenol Zencir.

Yönetmen koltuğunda ise en son Ihlamurlar Altında dizisine imza atan yine koyu Beşiktaşlı Aydın Bulut var. Aydın, aynı zamanda Hayat Siyah ölüm Beyaz adlı bu filmin senaryo yazarı.

Şevket Çoruh Eyşan özhim Ertan Saban Nur Sürer ve Tuba ünsalın oyuncuları arasında olduğu, Altan Erkekli ve Hümeyranın konuk oyuncu olarak yer alacağı Hayat Siyah ölüm Beyaz kan bağı olmayan ama birbirlerini kardeş seçen insanların hikáyesini anlatacak.

Filmin merkezinde, Beşiktaşlıları ve tabii efsanevi Çarşı Grubunu simgeleyen kardeşlik özveri ve fedakarlık kavramları var.

Sadece Beşiktaşlı değil, tüm sinemaseverleri duygusal anlamda yoğun ve etkili bir filmin beklediğini şimdiden söyleyebilirim.

Hayat Siyah ölüm Beyaz, Çarşı Grubunun 25. yılını kutlayacağı 2008 yılında gösterime girecek.
Kartal-Baba Ofline   Alıntı ile Cevapla