Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2007, 01:37   #21
RoMeO
Banned

RoMeO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
R€D-D€V!L-1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hayret ya ilk defa biri çıkp kolotu eleştiriyor ya adam saçmalamada sınır tanımıyor diyorum 2 aydır burda yırtınıyorum dengesiz açıklamalr yapıyor 104 yıllık tarihimize yakışmıyor haddini aşıyor ertuğrulun kuyusunu kazıyor diye yeni mi aklınıza geldi size bazı sorularım olacak celal kolotu seven arkdaşlar bunlara mantıklı bir açıklma yapın arkdaşlar lütfen
1-)dediki helguera bize gelmek istedi biz istemedik die suçu ertuğrula attı bu ülkede helguerayı kim istemez tamam belki ii deil ama bu ülkeye helguera gibi stoper mi geldi daha önce kariyerli ve başarılı bir stoperl geldimi öylede sucu ertuğrula atıyor
2-)navarro bizim için can atıyordu nie boş kağıda imza attı (istemek ayrı can atmak ayrı)
3-)taraftar yıldız demeden biz yıldız getircez dedi dünya ayaklancak dedi cisseye imza atırdı işte yıldımız dedi tamam belki iyi olaiblir ama carlos la aynımı dünya ayaklandı mı ?
4-)36 yaşında oyuncu almayız dedi rüştü kaç yaşında carlosdan daha yaşlı(iyiki aldılar kontenjan açıldı daha iyi oldu ama açıklaması yanlış)
5-)feldkamp benim annem yaşında diyor tamam saçmalıyorsun madem babam de nie annem diyorsun feldkamp kadın mı babanı örnek göster
6-)ertuğrulla 2 aydır tek kare fotoları yok ertuğrulun kuyusunu kazıyor eğer ertuğrul ilk 3 maçta 7 puan alamazsa ertuğrulu istemediği için tepki verecek
7-)her gün nie açıklama yapıyor nie saçma saçma açıklamalarla taraftara vaad veriyor sonra yerine getiremiyor
8-)futbolcu selam vermedi die nie futbolcuya küfür edi,yor
9-)3 aydır gezmedik ülke kalmadı o kadar para harcadılar hala sıfıra sıfır elde var sıfır tek bonservis pararsı cisseye verdik...
10-)yöneticilik terbiye seviye gerektirir bu adam seviyesiz saçma ve gereksiz açıklamlar yapıyor yerli yerinde konuşmuyor
11-)benim bildiğim en fazla 5 adam olur listede 1.olmazsa 2. olur oda olmazsa 3 oda olmazsa 4 olur en fazla adam hala 3 ay olmasına rağmen lsitemizde 10 aday var beğenecez diyor bu nasıl bir açıklamadır nasıl ciddiyetsizliktir
12-)tabi başkan daha kesinlik ve iddaa kavramını bilmiyorsa yönetici ne olsun takım şampiyonluga giderken cıkıp tarihi yazın şampiyon olcaz diyor ya bu kesinlikdir iddaa değildir bütün basını üste cekiyor sonra adımız şikeci oluyor 1-2 hafta sonra yönetici cıkıp teşvik primi normaldir diyor adımız papermoonda hakem ayarlamalara falan karışıyor şikeci oluyor ismimizi kirletiyor tabi böyle saçm saçma açıklama yapan BAŞKANIN YÖNETİCİSİNDEN NE BEKLENİR
13-)ben daima güvendim destekledim ama artık pes bu yönetimi oluşturdu ya demirören artık onada güvenim yok süper mario ve bay cok konuşan celal kolot gibi 2 saçma yöneticilierle nereye gelebiliriz ki şampiyon olsak ne yzar bu beceriksizler arasında adımızı kirletiyorlar 104 yıllık tarihi lekeliyorlar

not = zaten roberto carlos ile cisseyi kıyaslıya ikisini bir tutan adamın futbol bilgisinden şüphe ederim önce mevkileri farklı ayrıca kariyerlerini kıyaslamak için kör sağır dilsiz topal olmak gerekiyor böyle bir kıyaslamayı 5 yaşındaki bebe yapmaz ama bizim yöneticimiz işte carlos ayarında yıldımız dünya yerinde oynadı die açıklama yapıyor

gecen sene benim burda verdiğim desteği herkes biliyor cok caba harcadık eleştirenlere yapmayın destek lütfen dedik hep destek tam destek dedik biz beşiktaş aşığıyız dedik ama bu yönetim sabırları taşırdı SAÇMALAMA SINIRALRINI AŞTI VE TARİHİN EN REZİL YÖNETİMİ OLDU NE YAZIK Kİ (hala celal kolot başkan olsun diyorsanız helal olsun size arkdaşlar ama ben o adamı malzemeci olarak bile görmek istemiyorum beşiktaşımızda)

SAYGILARIMLA
R€D-D€V!L-1903
Futbolcu Yaşıyla Kaleci Yaşı Farklı Burda Takıldım Ama İyi Oldu Demişin Doğru İyi Oldu Ama Acıklamasında Yinede Hata Var Hakkaten.
Birtek Mario Berk Konusunda Katılmıyorum Cisse Transferinide Yapan Mario Berk İşi Bitiren 4 Milyon Euroluk Bonservisi 2 Milyon Euro'ya Çeken Mario Berk.. Cisse Bence İyi Transfer Ama Carlos Ayarında Yıldız Sözünü Tuttuk Dersen Sana Gülerler Hata Yapmış Olursun..

Yani Bu Celal Kolot Denen Herif Çenesini Tutsa FAzla Bi Hata Yok Ortada Tek Hata Allah Bu Adamı Sadece Çene Olarak Yaratmış...!

Bu Arada Gökay İyi Tespitler +1903