Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2007, 07:16   #24
dartheagle

dartheagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
R€D-D€V!L-1903´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
söylediğim şeylerin cogu dha ve lig tv kaynaklı fotomac fanatik deil arkdaşım kaynakları yazıyoruz zaten ayrıca celal kolot erturulu istemedi gelirse istifa ederim die rest bile çekti istese imza töreninde yanında olurdu celal kolotun on istemediğni herkes biliyor celal yabancı istiyordu neyse fikirler değişebilir ama bu yeöneti mödeğişmeli fazla ileri gittiler sıfatsız ve beeriksizler rezillikten başka bişrey yapmıyorlar 104 yıllık kulubp ilk defa bu kdar kötü yönetildi
abi dha dediğin milliyet hürriyet ve fanatik gibi gazeteleri yayınlayan haber ajansı deil mi ... tamm gene en güvenilir kaynaklardan biri bence de ama sonuçta onlar da piyasa için haber yapıyorlar bir dolu... hem ben sana kaynakları yazmıyorsun demedim sen doğru şeyleri yazmışsın da acaba gazeteler onları doğru mu yazdı benim takıldığım nokta o....

celal kolot ertuğrul konusunda çıkan o haber mesela, gelirse istifa ederim falan die çıkan bi haber, abi allah aşkına bu adam yönetimin sonuna kadar içinde GERİZEKALI mı transfer konusunda bu kadar yetkiliyken gelebilecek bir td için bu lafı etsin yani bu kadar salak olabileceğini pek sanmıyorum çünkü Ertuğrul un geleceğini ilk bilen adamlardandır. Gazeteler baktı Celal Kolot yabancı t.d. istiyor bi şekilde onu kurban seçtiler böyle haberler çıktı. Bazı haberler için iki kere düşünün arkadaşlar tamam adam çok boş konuşuyor ama bazı haberler de sırf suçlamak için yapılıyor...

dediğin gibi 104 yıldaki belki en kötü yönetim ama şu tepkilerin sence de ZAMANI mı bana sadece bunun cevabını ver yeter... Celal Kolot un böyle çok konuşan herşeye karışan bi tip olduğu zaten geçen seneden belliydi madem bu kadar sevmiyodunuz nie transfer döneminin ortasına kadar beklediniz he ben Celal Kolot kişiliğine deil işine bakarım diyorsanız o zaman daha transfer dönemi bitmedi bekleyin transfer dönemi bitince konuşursunuz. Lig nerdeyse başlayacak gene yönetim bilmem ne die hortladı millet şunu lig bitince yapın kardeşim çok zamansız tepkiler bunlar bunların bjkya zarardan başka bi etkisi OLMAZ....

Konu dartheagle tarafından (16-07-2007 Saat 07:20 ) değiştirilmiştir..
dartheagle Ofline   Alıntı ile Cevapla