Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2007, 09:17   #53
CptJackSparrow

CptJackSparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon16 Anderson: Beşiktaş ile anlaştım

Anderson: Beşiktaş ile anlaştım
Stoper konusunda arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta transferle ilgili çelişkili açıklamalar geliyor
Portekiz basını, futbolcunun ve menajeri Bertolucci'nin sözlerine dayandırarak, Benfica'dan Anderson Cleber'in siyah-beyazlılarla anlaşmaya vardığını açıkladı.
Bertolucci, Beşiktaş ile 4 yıllık sözleşme için el sıkıştıklarını belirtirken, Anderson da şu ifadeleri kullandı:
"Avrupa'nın ünlü bir kulübünden, büyük bir takımına gideceğim. Benden yana zaten sorun yoktu. En büyük mutluluklarımdan biri de, benim gibi Corinthians'tan çıkan Ricardinho ile aynı hedeflere koşacak olmamız... Ona hayranım. Bobo'yu da çok iyi tanıyorum."
Portekiz gazeteleri, Benfica'nın savunma bölgesinde Luisao, David Luiz, Zoro ve Sretenovic gibi isimlerin fazla olmasından dolayı Anderson'un gözden çıkarıldığını yazdı.
Ancak Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot, bu transferden net bir sonuç çıkmadığını ifade etti.
Dış İlişkiler Sorumlusu Mario Berk ise "Anlaştığımız dört oyuncudan biri. Fakat Ertuğrul hocanın soğuk bakması nedeniyle henüz beklemedeyiz" dedi.
Öte yandan siyah-beyazlıların West Ham'da forma giyen Carlton Cole ile el sıkıştıkları ancak transferi gerçekleştirmek için İngiliz ekibinin hocasının kararını bekledikleri öğrenildi.

(Mehmet Çiftçi-DHA)
CptJackSparrow Ofline