Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-05-2006, 20:47   #10
Sinem1903

Sinem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben yıldırım demirörenin beşiktaş menfattleri için bu takımın başında olduğuna hiç inamıorum,sadece kendi menfaatleri söz konusudur,böyle bi başkanın yönettiği takımda ki bu takım 103 yıllık her zaman kendi çizgisini gözler önüne koymuş,mutlaka bu çizginin dışında gözükecektir,şu anda da bunu yaşıyoruz,tek sorumlusu yönetim.hee taraftar olarak bizde hiçmi suç yok,ewet war ama hemde iki tane suçumuz war;

1-ÇOK DUYGUSALIZ,maalesef türkiyede futbolun ne kadar profesyonel bir oyun olduğunu hiç birimiz kabul edemedik,bize sahada yapılan her yanlış harekette tepkimizi ortaya koyuyoruz ama olay tribüne dönünce bunu yapmıoruz,birazda iğneyi kendimize batırırsak gerçekleri göreceğiz,nobre geldi kimimizden gerek tepki oldu,gerek onay çıktı ama aslında bu noktada olay sadece profesyonellik olmalıydı,sergen daha önce ewet febeyede gitti geseyese teseyede,tekrar bize geldi,kimse ağzını açmadı çünkü gelmişti tekrar,hepimiz çok sewioduk onu,şimdi farzedin fenere gidecek,eminim ki gene hepimiz etmediğimiz lafı bırakmayacağız,çünkü bilioruz ki 2.kez bize gelmeyecek.

2-AŞKIMIZ;;içimizde ki aşk öyle derin öyle sağlam ki,en ufak aleyimize yapılan haksızlığı kaldırıp onu taşıyamıoruz,işte belkide duruşumuz burda sarsılıyor son yıllarda,duygusallık en ağır noktamız,biraz daha mantığımız ağır bassa belki bu duruş hep düzgün olacak,ama maalesef şu war itiraf ediorum;her ne kadar böyle düşünsemde,ben mantıklı olamıorum,mantıkla beşiktaşı yan yana hiç bir zaman getiremiorum...