Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-08-2007, 16:38   #10
rtmtita

rtmtita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
mute´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu maçtan bu sonuç çıkmıyor ki, şu an için beklenmeli, gruplara kalınması durumunda belki düşünülebilir ama serdar, ibrahim kaş, batuhan gibi değerlerin artık sözde değil özde kazanılması için oynatılması lazım, ertuğrul sağlam da bunları yapıyor, şu an için kafasında bir forvet transferi de düşündüğünü zannetmiyorum, zaten ben de alınması taraftarı değilim, sıkıldım artık transfer gerçekleşince yaşanan birkaç günlük heyecanın ardından maçlarla oluşan hayal kırıklıklarından, bana batuhan, serdar, ibrahim kaş ve iyi oyunları daha çok heyecan veriyor...
ya abi ben bişey demiyorum.Batuhan iyi olacak diye Cl yada uefa dan elenmemiz ligdede alt sıralarda olmamızmı lazım.haa Batuhan iyi olabilir ama bize acil bi forvet lazım.Batuhan şimdilik bizim takımı taşıyacak bir forvet değil.Serdar Özkan dün iyi oynadıysa bunu diğer takımlara kiralanarak tecrübe kazanmasına bağlıyorum.bu iş hep böyle oldu böylede olacak.(örnek; gayseli arda.başka takımlarda tecrübe kazandı ve güzel bir sezon çıkardı)16 yaşındaki bir çocuktan çok şey beklemek onu tarihe gömmek olurki bunu hiç kimse istemez