Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2007, 16:27   #1
seros

seros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12voip ile Bedava Konuşun (Çalışıyo)

Öncedende böyle bir program vardı.Adı LowrateWoip ti ancak onunla artık bedava görüşme yapılamıyor.Fakat 12Voiple hala bedava telefon görüşmesi yapabilme şansımız var.

Nasıl mı?

İlk önce 12Woip’in kendi sitesinden programı indirelim.Ben kolaylık olsun diye size direk link veriyorum.

(Not:Programda hiçbir şekilde virüs yoktur.)

Kurulumu yaptıktan sonra(Kurulumu resimli anlatmadım.Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten)12Voip’e giriyoruz.Karşımıza resimdeki gibi bir yer geliyor.

(Resimleri net göremezseniz resme sağ tıklayarak resmi göster deyin.)
Click the image to open in full size.

Bu formu doldurup kayıt oluyoruz.Ya resimdeki gibi ya da sadece yanında * işareti bulunanları doldurun.Her kullanıcı için 60 dk lık konuşma süresi var.Konuşurken her 5 dk da bir kesilebilir.Formu doldurup kayıt olduktan sonra karşınıza resimdeki gibi bir yer gelecek.
Click the image to open in full size.
Buradaki püf nokta aramalarınızın başına +90(alan kodu) koymanız gerek.Yani arayacağınız kişi İstanbul’daysa +90212………. diye aramanız gerek.Numarayı yazdıktan sonrada zaten yeşil butona basın aranır.

Ben bizzat denedim.Çok iyi bir şekilde çalışıyor.

Kesintisiz ve sınırsız nasıl ararım derseniz 12Voip’in sitesinden 10 Euroluk kredi doldurmanız gerek.Böylece 3 ay boyunca sınırsız görüşebilirsiniz.

(NOT:Arama yapabilmek için bir mikrofona sahip olmalısınızClick the image to open in full size. )
http://www.dosya.cc/setup12voip_2.rar.html