Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-08-2007, 16:50   #25
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben 2 ay öncede querasmayla chatboxdada uzun uzun konuştuk halada aynı şeyi söyledim o zamanda aynı söylemiştim evet geldiyese desteklicez ama gerçekleride görmek gerekir madem 100.yılda sinan engin sergeni motive etti sergen costu 101.yılda neden motive edemedi neden bişey yapamadı çünkü şampiyonlugu sattı ben suanda gitsin mi dedim sadece sinan engin keşke gelmeseydi yarar sağlamayacak dedim beni pankart açarken mi gördün ? veya gitsin dediğimimi gördün defol dediğimimi gördün bşarılı olamayacak adımızı kirletti dedim MADEM 100.YILDA SERGENİ SERGEN YAPTI 101. YILDA NEDEN YAPAMADI SERGENİ bunu açıkla o zaman sende ? bjk travelden nie çakıcıyı kaçırdı quaresmaya pm at istersen geçmişte gökayla (red-devil-1903) chatboxda sinan engin konuştun mu die aynısını sölemiştim aynı şeyleri geldiğine göre desteklicez demişimdir ama keşke ali gitmeseydi veya madem gitti feyyaz veya metin gelseydi hiç olmazsa onlar karakterli sinan gibi değiller (destekleme konusu ayrı stavrumuda destekledik ama sevdik mi hayır ? tiganayıda destekledi bu taraftar ama sevdimi hayır desteklemek lazım die gerçekeleri söylemeyelim mi yani ? )

Konu R€D-D€V!L-1903 tarafından (15-08-2007 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir..
R€D-D€V!L-1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla