Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-08-2007, 02:35   #1
RoMeO
Banned

RoMeO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kurtuluş Gecesi

Kurtuluş gecesi

Ertuğrul Sağlam bu sezon Türk futboluna aynı isimli iki büyük yıldız adayı sundu. Bunların adları Serdar... Serdar'lardan Özkan olan bana göre Beşiktaş'ın kendi oyuncusu olduğu halde en iyi transferi. İster sağ açık oynat, ister sol açık. Beşiktaş'ın o varken orta alanın bu kanatlarında herhangi bir sorun olmaz. Ancak Serdar sağ açık oynuyorsa, sol açıkta mutlaka adam gibi birisinin bulunması gerek. Dün gece Aydın, iyi bir sol açık olamadı. İbrahim Akın ele geçirdiği fırsatlardan bu sonuncusunu da iyi kullanamadı. Serdar Özkan aynı anda hem sağ açık hem sol açık oynayamaz. Geçelim öteki Serdar'a. İddia ediyorum bu yıl bitmeden Serdar Kurtuluş, Milli Takım'da sağ bek olarak Hamit Altıntop'un en büyük rakibi olur. Mosyö Tigana, Serdar Kurtuluş'u geçen sezon gerçek mevki olan sağ bekte hiç oynatmadığı için ben, Beşiktaş'ın bu maratona sağ beksiz çıkacağını sanıyordum. Yanıldığımı bir kez daha itiraf ediyorum ama suç benim değil Tigana'nın. Beşiktaş'a dün gece bu maçı Serdar Kurtuluş kazandırdı ve kurtuluş gecesine imzasını attı.

Nobre'nin şanssızlığı
Yeni Beşiktaş'ın mesajı şu: "Hiçbir şey beni pes ettiremez." Beşiktaş, devrenin sonlarına şok bir gol yedi ama bunu kafaya hiç takmadı. Son saniyede olsa bile bu maçı kazanacağını dostuna düşmanına ilan etti ve kazandı. Yeni Beşiktaş'ta daha çok Serdar'lardan söz ettim. Onlar Beşiktaş'ın geleceği. Birkaç yerde eksik var. Ertuğrul hoca onları da tamamlarsa tutulmaz bir Beşiktaş adım adım gün ışığına doğru çıkıyor. Nobre'nin dün geceki şanssızlığı yanında Bobo'nun olmayışıydı. İki gol atağı karşılaşmayı 'sıfır' çekerek bitirmesi büyük talihsizlikti. Üzgünüm ama galiba yaklaşan müthiş Beşiktaş ile İbrahim Akın son kozlarını oynadı, kazanamadı. Burak için de fazla umutlu konuşamam.

(İlker Ateş)