Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2007, 12:33   #1
RoMeO
Banned

RoMeO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paşa'larda Savaşırlar!

Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Click the image to open in full size.Paşalar da savaşırlar
Sambacı yıldız, "Bana 'Rico Paşa' lakabını uygun görenlere borcumu sahada ödeyeceğim" dedi.

Konya maçındaki etkili futbolunu, Kasımpaşa maçında bir golle süsleyen Ricardinho, geçtiğimiz sezon kendisi için yapılan eleştirilere tepki gösterdi. Sambacı, bir futbolcunun her zaman aynı performansı göstermesinin hiçbir zaman mümkün olmadığını belirterek şöyle konuştu:

YILDIZIM AMA...
"Bana 'Rico Click the image to open in full size.Paşa' lakabını burada taktılar. Ardından 'paşa'nın ne anlama geldiğini söylediler. Bugüne kadar sahaya çıktığım her karşılaşmada kendim için değil, takımım için ter döktüm. İyi oynadığım kadar, kötü oynadığım maçlar da oldu. Ancak bizim gibi yıldız olarak lanse edilen oyuncular için 'koşmuyor' demek büyük hatadır. Bana 'paşa' diyenlere borcumu sahadaki futbolumla ödeyeceğim" dedi.