Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2007, 02:35   #168
RoMeO
Banned

RoMeO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Click the image to open in full size.
Federico Higuain’e Coşkulu Karşılama

Yeni transferimiz Arjantinli Federico Higuain, Genel Sekreterimiz Sayın Kenan Öner ve Genel Menajerimiz Sayın Sinan Engin ile birlikte İstanbul'a geldi. Taraftarlarımız Higuain'i coşkuyla karşıladı. Taraftarlarımızın yaptığı tezahüratlardan çok mutlu olduğunu ifade eden Higuain, "Çok coşkulu ve inanılmaz bir kaşılamaydı" dedi.
Her zaman en iyi yaptığı iş olan futbol oynamaya geldiğini söyleyen Higuain, 'Umarım taraftarlarımızın bana olan ilgileri her zaman devam eder, ben de en iyi bildiğim futbolu burada en üst seviyede oynayarak çok büyük bir kulüp olan Beşiktaş'ın başarılarında pay sahibi olurum. Bunun için elimden gelen çabayı göstereceğim ve takım olarak çok büyük başarılara imza atacağımı düşünüyorum" diye konuştu.
Beşiktaş gibi bir kulübe geldi için çok mutlu olduğunu ifade eden Higuain, "Beşiktaş forması çok güzel ve tabii ki Kartal da çok güzel. Umarım bu forma içinde başarılı olurum" dedi.
Higuain Türkçe olarak "En büyük Beşiktaş" diyerek sözlerini tamamladı.
3 yıllık anlaşmaya vardığımız Higuain, yarın sabah Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek. Arjantinli futbolcumuz, yarın saat 14.30'da da basın önünde sözleşmeye imza atacak.
Federico Higuain, bu akşam Takımımız'ın yapacağı antrenmanda da yer alacak.