Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2007, 12:24   #1
-FReeDoM-

-FReeDoM- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Ronaldo ve Kaka beni bekliyor!"

"Ronaldo ve Kaka beni bekliyor!"

Milan'ın bu yaz 10 milyon Pound ödeyerek Brezilya'nın Internacional takımından aldığı süper yetenek Alexandre Pato 18 yaşını doldurduğu bugün yeni takımıyla Tsi. 18:00'de ilk antrenmanına çıkmaya hazırlanıyor.Click the image to open in full size.
Şu ana kadar herşey çok olumlu gelişti. Benim için en önemli nokta ailemin yanımda oluşu. İtalya'da olmaktan çok mutluyum, çalışacağım ve bu formayı onurlandırmak için elimden geleni yapacağım."

Milan'ın bu yaz 10 milyon Pound ödeyerek Brezilya'nın Internacional takımından aldığı süper yetenek Alexandre Pato 18 yaşını doldurduğu bugün yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkmaya hazırlanıyor.

Alexandre Pato yeni takımıyla resmi maçlaraysa ancak kontratının yasallık kazanacağı Ocak ayından sonra çıkabilecek. Pato Milan'la ilk maçınaysa Perşembe günü Dynamo Kiev'le yapılacak hazırlık mücadelesinde çıkacak.

"Fiorentina maçını televizyondan takip ettim ama gelecek maçta tribünde olacağım."
Şu ana kadar herşey çok olumlu gelişti. Benim için en önemli nokta ailemin yanımda oluşu. İtalya'da olmaktan çok mutluyum, çalışacağım ve bu formayı onurlandırmak için elimden geleni yapacağım."