Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2007, 23:43   #34
NoiR.La.AigLe

NoiR.La.AigLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
asgaroth´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Beşiktaş Yönetim Kurulu, önceki gün bir kişinin ölümü bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olayın ardından radikal önlem almayı kararlaştırdı.
Beşiktaş Kapalısı tribünün önde gelen gelen gruplarından Çarşı'da cinayetle sona eren olaylar zincirini İstanbul Emniyet Müdürlüğü araştırıyor. Emniyet, Ferdi Aslan'ın katil zanlısı Alpay Ketenci'yi aramaya devam ediyor.
Son gelişen cinayetin ardından Beşiktaş Yönetimi de Çarşı Grubu'nda yaşanan olayları dizginlemek için kapalı kapılar ardında bazı tedbirler almayı kararlaştırdı. Dün toplanan Beşiktaş Yönetim Kurulu, Çarşı Grubu'ndaki çete savaşlarına bir takım önlemler almayı kararlaştırdı.
Yönetim ilk olarak bir daha Beşiktaş'ın böyle bir olaya isminin karışmaması için İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile işbirliği yapmayı kararlaştrdı.
Yönetim öncelikle hiçbir kişi ve taraftar grubuna ayrıcalık yapmama kararı aldı.
Bundan böyle hiçbir şekilde 3. kişiler aracılığıyla bedava maç bileti dağıtılmayacak.
İnönü Stadı'nda oynanacak maçlarda kamera isitemiyle stadın içi ve dışı daha sık kontrol edilecek. Özellikle tribünde kavga çıkaran taraftarlar bir daha maça alınmayacak.
Yöneticiler bundan böyle amigoların çağrılarına uyup hiçbir açılış, düğün gibi organizasyonlara katılmayacak.
Stat içinde asılacak pankartlar çok titizlikle kontrol edilecek.
İnönü Stadı'nda oynanan maçlar öncesi hiçbir taraftar ve grubun para toplamasına izin verilmeyecek.
Tribünde yaşanan bu olayların bitirilmesi için yöneticiler Başkan Yıldırım Demirören'e tam yetki verdiler.
Başkan Yıldırım Demirören'in bu gizli toplantıda "bundan sonra beşiktaş tribününde o grup bu grup olmayacak. Tribündeki herkes Beşiktaş'ı destekleyecek. Hepimiz sadece Beşiktaş'ın başarısı için kenetlenmeliyiz" dediği öğrenildi.
Taraftar gruplarının deplasmanlara otobüs kaldırma isteği kesinlikle kabul edilmeyecek.
---> Böyle bir taraftarı bu tarz bir uygulamayla durduramazlar. çünkü ÇARŞI heryerde, böylesine bir uygulama hiçbir kulüpte uygulanmamaktadır, yapmayın, hayat damarımızı kesmeyin!!!

Beşiktaş amigolarına kısıtlama getirilecek. Amigoların kulüp binasına ve tesislerine girilmesine izin verilmeyecek.
---> Amigo orda bir simgedir, tribünlerin simgesidir, görüşlerini, fikirlerini, isteklerini bildirdiği bir simgedir. Yöneticilerin böyle bir uygulamasıyla tribünlere kulak kapamasına yol açabilir diye korkuyor ve endişe duyuyorum.

İnönü Stadı'nda kombine sahibi sağduyulu taraftarlarla işbirliğine girilecek.
--> umarım bunun da alt başlıkları ve detayları vardır. yoksa şehir dışından gelen KARTALlar nasıl girecekler maça ?
kargalar sürüyle KARTALlar yalnız uçar!
<<<BE$iKTA$K>>>
NoiR.La.AigLe Ofline   Alıntı ile Cevapla