Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-09-2007, 17:12   #1
JuLiet
Dişi Kartal

JuLiet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kalbime Senden Kalan Gözyaşlarımdır..

Düşünürken yarınlarda senli günlerimi,karşıma çıktı yokluğunun aslı.Kopyasını bende bırakmıştın giderken.Neden mi halen senin için savaşıyorum?İçim yanıyor anla beni.Seni ben gibi böyle sevgiyle yaşatan olursa hiçdüşünme ada ona kendini .Senin için diledim mutluluklarımı.Şunuda unutma sana her sözüm gözyaşım gibidir.Acı acı süzülür benimde kalbimden içeri sensizliğim ..

Gözlerinin içine bakıp gitme deyişim gözyaşımdır .Yalvarışım gözyaşımdır.Arkana bile bakmadan gidişinde benim sana ahım olsun ..Sende anlarsan bi gün nasıl bi duygu diye geç kalmış olacaksın bana ..Belki vicdanın sızlar o zaman .Öldürdün beni sensizliğinde daha ne alacaksın ki benden ?Böylesi çektiğim acılar yetmez mi?Bitmezmisin bende?Hep kalbime gözyaşlarım mı kalacaktı senden sonra.oofff offf Yine Efkar fora gönlümde ..

Dumanı tütmez,rüzgarı esmez,yağmuru yağmaz dünyalar olsa salsam kendimi ...Cenneti ayaklarına serdim de sen görmedin.Yürek martı misali havalanmış özgür göklere.Bulutlar neyler halime.Döktüğüm gözyaşlarının hesabını yağan her yağmur tanesi sana getirse yine de anlamazmısın beni?Gidişin kalbimde derin yaralar açmış .Tutunacak dalım bile kalmadı.Her şey sen demek değil diyenlere cevabım var ..Böyle tutkulu sevmeyeceksem ben ona sevgimi derim .Sana ben kıyamazdım.Ellerini özlerdim yanımdayken bile ..

.Sensizlik çekilir dert değilmiş..
Bir avuç umuduma teslim ettim ruhumu...Yaşarken ölmek bu olsa gerek...!!!
JuLiet Ofline   Alıntı ile Cevapla