Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2007, 22:35   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İntikam düşünen 2 mezar yaptırsın

Macaristan galibiyetiyle Avrupa Şampiyonası yolunda iddiasını sürdüren Milli Takımımız´ın teknik direktörü Fatih Terim, Malta maçı sonrası yapılan eleştirilere en güzel cevabı verdiklerini söyledi. Önemli olanın 3 puan olduğunu ve bunu elde ettiklerini kaydeden Terim, "Krizi atlatmak için 3 puan gerekliydi. Saha içinde çocuklarımın yüzünün gülmesi, beni çok mutlu etti. Avrupa Şampiyonası için iddialıyız ve gideceğiz. Bunu her zaman ifade ettim. Ben bir takımın başındaki liderim. Kriz anında da bu takımı yönetecek kişi benim. En ufak sallantıda, her şey bitecekti. Bu takım 15 yıl Türkiye´ye çok büyük mutluluklar yaşattı, şimdi 15 yıl daha coşkular yaşatacak bir ekip yolda" dedi.

Hani milli dava?
Üreten insanın hata yapacağını da vurgulayan Terim, sözlerini şöyle tamamladı: "Ben önce kendimi eleştiriyorum. Ama bazıları bunu acıtarak, intikam alarak yapmak istiyor. İntikam düşünüyorsanız, iki kişilik mezar yaptıracaksınız. Malta´ya puan kaybedince, eleştirmek kolay. Macaristan gibi kritik bir maç öncesi hocayı, futbolcuyu yerden yere vurmakda kolay. Nerede milli dava? Bir şekilde ortak noktada birleşmeliyiz. Tablo böyle olunca, benim de oyuncumun da işi sahada zorlaşıyor."

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla