Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-09-2007, 19:13   #32
sercann1903

sercann1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
noumAmokachi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Belgeleriyle beraber Türkiye'ye zarar verdiğini kanıtla İSTANBUL Bahcelievler'de oturuyorum.0535 564 16 99 cep numaram.Adım Kubilay [email protected] msn adresim,bulusucaz 250 ytl'ye kadar benden sana sınır.İstediğin birşeyi alacağım önce ALLAH sonra forum şahidim olsun.Ama kanıtlayamazsanda,zırvalayp saçmalarsan da ben 500 ytlni alırım,Tamammı,kabul mü ? Saçma sapan kulaktan doğma kelimelerle Yıllarca Vatanı için hizmet etmiş Ankara c-5ler de vatanı uğruna tırnakları cekilmiş,bir dünya işkencelere maruz kalmıs hele hele su anda rahmetli olan birisi hakkında bu sekılde konusmak ne delikanlılığa ne BEŞİKTAŞlılığa yakışıyor.Sana alim ol diyen yok kardesım benim ama cahil de olma kahvede,sağda,solda duyduğun 3-5 kişinin konustuğunu burda paylasarak sıyaset yapılmaz su anda sanal ortam dıye bu mubarek ınsanın ozellıklerını anlatamıyorum.Çok merak edenlere istenilen sekilde sairlerde,kazanda,maçka parkında,barbaros parkında yeri önemli değil,bir maç öncesi yüz yüze uzun uzadıya anlatırım.Herkesin kişisel düsüncesine saygımız var.Bizler faşo değiliz.Sunuda unutmayın Ötüken yolu yokustur,bize faşo diyenler ya komünisttir ya p.şttur...
puaha kombineli kubi cok konusma
sercann1903 Ofline