Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2007, 10:01   #1
murout

murout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkana Rica Ediyorum

Sayın demirören ; benim burada sizin ne kadar beşiktaşlı olduğunuzu ve nekadar sevdiğinizi yargılamaya haddim yok .beşiktaşlı olmasınız ve sevmeseniz başkan olmazdınız.AMA başkanlık döneminiz boyunca vermiş olduğunuz zarar yapmış olduğunuz yarardan kat kat fazladır.beşiktaş tarihinin en büyük borç batağına girmiş,taraftar bırakın ikiye 4 e 5 e bölünmüş,klübün gelecekteki tüm gelirleri temlik altına girmiş ipotek edilmiştir.
Dikkat edilirse eskiden muhalefet dediğimiz kişiler bile artık mualefet yapmıyor çünkü kimse bu yükün altına girmek istemiyor.
Ne zaman bir sportif alanda başarısızlık gelirse ya rakiplere yada hakeme federasyona çatılıp gündem değiştirilip taraftar tepkisi bastırılıp başka yerlere çekiliyor
siz çok iyi bir beşiktaşlısınız buna lafım yok ama iyi bir yönetici değilsiniz.son örneğini ankara spor maçından sonra gördük.vermiş olduğunuz demeçler beşiktaşımıza hiç yakışmadı.eğer eze eze futbol oynarsan ve hakkın yenerse kabulum güzel futbol oynayıp yenilirsen alkışlanırsın.artık beşiktaşlı taraftar güzel oyun istiyor.hakkımızı savun ama zorbaca değil.insanlara örnek olarak savunki herkez seni alkışlasın.ortamı germe.
dünya kadar futbolcu geldi gitti,dünya kadar teknik adam geldi gitti genede düzen yok demekki sorun sizde.ben diyorumki birde siz gidin.bence ozaman herşey düzelir.
murout Ofline   Alıntı ile Cevapla