Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2007, 13:13   #24
Nefertiti
Dişi Kartal

Nefertiti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
lacrymosa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yine başladık anlaşılan adam asmaya, ee alıştık artık garip gelmiyor, insanları çok çabuk göğe yükseltip aynı hızla yerin dibine sokmayı alışkanlık haline getirdik, delgado'dan birşey olur mu bilmiyorum ama türkiye'deki medya ve taraftar mantalitesinden çoktan umudu kestim ben...
ama biz hep böyleyizdir, yıllarca şamp. liginde oynayan kalburüstü takımlara bakmayız, her yıl teknik adam ve futbolcuları değiştiririz, aldığımız 2 güzel sonuçtan sonra beklentileri göğe çıkartırız, alınan ilk kötü sonuç ve futboldan sonra aşağıya çekeriz, kimse istikrarı ağzına almaz, zaten boşverin almayın, böyle güzel gidiyor zaten, seneye de zaten ertuğrul sağlam gider, yanında delgado, rico ve 9-10 oyuncu gider, yerine gelenlerle yine aynı hayaller ve sonunda hayal kırıklıkları, aynı tas aynı hamam, devam, süperiz...

İlkönce takımı ve Ertuğrul hocayı sonuna kadar destekliyorum. Ama gerçekleride görmek lazım dimi???? Ben Delgado' yu en çok savunanlardan biriyim ve sürekli daha iyi olacağını savundum. Ama maalesef 1 maç iyi oynayınca 3-4 maç onun avantasını kullanıyor. Elbette bu kadroyla devam edeceğiz, sonuna kadar arkalarında olacağız. Fakat bu ondan çok büyük bir beklentim olduğu anlamını taşımaz....
gelme artık neye yarar...
Nefertiti Ofline   Alıntı ile Cevapla