Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-09-2007, 08:18   #1
joeblack60

joeblack60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bobodab açıklama

Haftaya lideriz
Beşiktaş’ın yedi haftadır suskun kalan sambacısı Bobo, Denizlispor karşısında golünü attı ve suskunluğunu bozarak iddialı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ı Ali Sami Yen Stadı'nda yeneceklerini söyleyen Bobo, "Rakibimizin cezası dolayısıyla tribünlerde seyirci olmayacak. Ancak bizim için fark etmez. Seyirci olsa da, olmasa da Galatasaray'ı Ali Sami Yen'de mağlup edeceğiz" diye konuştu. Sarı-Kırmızılı ekibin güçlü bir rakip olduğunu belirten Bobo, "Ama sezonun ilk derbisinde Galatasaray'ı mağlup ederek liderlik koltuğuna oturacağız" dedi. Sambacı, her futbolcunun şanssız dönemi olabileceğini de söyleyerek, "Yedi haftadır gol atamıyordum ama Denizlispor maçıyla yeniden çıkışa geçtim. Taraftarımız da beni alkışladı. Kötü günler geride kaldı. Bundan sonra gol yollarında çok etkili olacağım ve Beşiktaş'ı zirveye taşıyacağım" şeklinde konuştu. Jean Tigana döneminde bir çok maçta tek forvet oynadığını ve zorlandığını da belirten Bobo, "Nobre ile uyum içerisinde çalışıyoruz ama ikimizin de özellikleri farklı. Nobre rakip defansı şaşırtıp oyalıyor; Bana boş alan kalıyor. Pres yapıp top kapıyor. Bu topları bazen orta sahaya, bazen bana ulaştırıyor ve atağımız sürekli canlı kalıyor. Nobre ile birlikte oynadığım zaman daha çok pozisyona giriyorum" dedi.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
joeblack60 Ofline   Alıntı ile Cevapla