Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2007, 01:09   #10
bobo20

bobo20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar iyi oynamiyoruz ona katiliyorum ama hakemler bizdende kötü .kötü oynasakta hakemlerin puanlarimizi calmaya haklari yok.iki puan ankarada iki puan galatasaraya karsi eder dört.ben ertugrul hocayi 15 resmi mac yaptik hazirlik dönemi haric hala anlayamadim. daha ilk onbiri bile ayarlayamadi. bazi futbolculari birkac yerde oynatmayi deniyor.birak bunlari hoca kim hangi mevkinin futbolcuysa onu orada oynat.bugünkü mactada öyle yaptin sonra dogruya döndün ama koskoca ilk yari bosa gitti.birde su yababci futbolculari mutlaka oynatmalisin.uzun bir süre maclarimizi seyretmemeyi düsünüyorum.cünkü cok kötü oynuyoruz maclarda sini kirizi gecittiriyorlar insana.bu eksik ve seyircisiz gs den bir puan bile alamiyorsak düsünün artik.gs ye karsi defansifmi ofansifmi oynadik belli degil.hakanin dinlendirilmesi lazim.diatta sagolsun her macta bir gol hediye ediyor rakibe hakanla birlikte.son olarak mac bitmis hakem bize faul vermis.son bir sans herkes ceza sahasina gelmis orta yapmasi gerekirken bizim geri zekalilar pas oynuyorlar hala.kornerleride ortalayin artik.kornerde paslasma hastaligi var bizde.hoca gs macinin kasetini alsin nasil dopel pas yapilir nasil adam kacirilir ögretsin bizim kazmalara.adam kayseride mehmet topuzu gökhani kesebiliyordumu.bizde iyi oynayani bile kesiyor.kusura bakmayin hala kendime gelemedim.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
bobo20 Ofline   Alıntı ile Cevapla