Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-06-2006, 09:02   #4
JuNeEiGhT

JuNeEiGhT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kleberson

KLEBERSON
Krampon alamadığı, otobüs bileti parası bulamadığı günlerde futbolu bırakmayı düşünürken, Dünya Kupası’nı havaya kaldıran ve en büyük çelmesini hayata atan Jose Kleberson, Beşiktaşımız’ın yıldız isimlerinden…
Hırsı, çalışkanlığı ve yeteneği ile sıfırdan zirveye çıkan Brezilyalı oyuncumuzun başarısında ailesinin rolü çok büyük…
Bu nedenle Kleberson, eşi Dayane ve oğlu Klebinho ile objektiflerimizin karşısına geçti. Bugüne kadar hiç görmediğiniz bu özel pozları, Beşiktaş Dergisi farkıyla yayınlıyoruz.
İşte Kleberson ailesi, işte BJK Store ürünleri…
Onlar birbirine, onlara da Siyah-Beyaz çok yakışıyor… Onlar birbirlerine “deli” gibi aşık… Hani bir söz vardır; “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” diye… Sözünü ettiğimiz başarılı erkek Kleberson’un en büyük destekçisinin de Dayane olduğunu sanırım söylememize gerek bile yok… Gerek BJK İnönü Stadı’nda gerekse de önemli deplasman maçlarında eşini yalnız bırakmayan Dayane’nin yanı sıra oğulları Klebinho da Keleberson’un en büyük mutluluk kaynağı… Zaten Kleberson da bu sözlerimizi doğrularcasına, “Ailem benim her şeyim. Gerçekten aşık olduğum bir karım ve çok sevdiğim bir oğlum var. Bence aile her erkeğin hayatında kilit bir rol oynar. Benim de çok mutlu olduğum bir ailem var” diyor.
Kleberson’un hayatında oğlunun yeri çok büyük. Klebinho henüz çok küçük ama geleceğiyle ilgili Kleberson’un daha şimdiden çok büyük hayalleri var. “Benim en büyük hayallerimden birisi de Olimpiyatlar’da madalya almaktı. Artık bunu yapamayacağım için, bu hayalim oğlumla ilgili. Belki o bana bunu yaşatabilir” diyen Kleberson’un futbol ve ailesinden sonra en büyük tutkusu samba… Bir samba aleti olan Cavaquinho’yu çalan ve samba yapmayı çok seven Brezilyalı, “Herhalde futbolcu olmasaydım samba ile uğraşırdım” diyor.
En iyi huyu: Güleryüzlü olması.
En kötü huyu: Unutkan olması.
En büyük başarısı: Brezilya Milli Takımı’yla Dünya Kupası’nı almak.
En heyecanlandığı an: Klebinho’nun doğduğu an.
En korktuğu an: Böyle bir korku yaşamadığını söylüyor.
En beğendiği şarkıcı: Virado Auesso Pagode.
En beğendiği komedyen: Joe Boca Junior.
En son aldığı albüm: Jeito Moleqoe.
En sevdiği yemek: Eijoada.
En son tatili: Brezilya.
En beğendiği ülke: Brezilya.
En beğendiği yeri: Hiç düşünmediğini söylüyor.
En beğenmediği yeri: Beğenmediği yeri yok.
En son ne için ağladı: Hatırlamıyor.
En son ne için dua etti: Takımın galibiyeti için.
Hayatında en değer verdiği şey: Ailesi.
Kıyafetlerinde nelere dikkat ediyor: Rahatlığa.
Hoşlandığı müzik türü: Samba.
Hep yapmak istediği ama sürekli ertelediği bir şey: Eşi ve çocuğuna daha fazla zaman ayırmak.
Elinde olsa dünyada neyi değiştirirdi: Açlığa son verirdi.
Batıl inancı ve uğuru: Yok.

************************************************************************************************************** JuNeEiGhT..
JuNeEiGhT Ofline   Alıntı ile Cevapla