Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2007, 01:38   #6
OutOfControl

OutOfControl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry kendimizi kandırmayalım beyler

Adamlar topa bastığı zaman bizim futbolcular ya havada ya da yerde lütfen arkadaşlar takımda uzun zamandır(3-4 haftadır) gözle görülür bir fiziksel düşüş ve bazı futbolcularda bi tarafların kalkması kendisini büyük futbolcu sanma durumu var.Taktiksel bir yanlış da olduğunu düşünüyorum S.Özkan S.Kurtuluş ve M.Delgado ne yaptı maçta ''İ.Üzülmez, Cisse'' denen şahsına münhasır adamlar sürekli yan veya geri top yapıyor kim pas verecek forvet bozuntularına, bırakın allahınızı severseniz çıkacaksın topa basacaksın Dişe diş kora kor.Yok efendim ofansif oynamışızda yok efendim hakem sertliğe müsade ediyormuşta hikaye bunlar sende sert oyna arkadaş.İ.Üzülmez hariç defans dışında herkes aman benden birşey bilinmesinde ne olursa olsun tarzı oyunu seçiyor.Yönetim Fb ile uğraşmaktan takımdaki formsuzluğun ve ruhsuzluğun nedenini bile araştırmıyor göremiyor.Bu taraftara yazık ya yıllardır cefa üzüntü yeter artık.Adam gibi başkan ve eski ruha sahip takım istiyor bu taraftar ve hakediyor ama bunu göremeyecek kadar basiretsiz bir yönetim ve bunu uygulayamayacak kadar aciz bir futbolcu topluluğu olduk çıktık.Milyon dolarların kavgasını veren futbolcu çıkıp anasının ak sütü gibi hak edecek bu parayı yoksa ne yaparsan yap nafile...

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
OutOfControl Ofline   Alıntı ile Cevapla