Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2007, 17:31   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sağlam'a son şans

Beşiktaş'ta kötü gidişin nedenleri dün gece masaya yatırıldı. Dünkü Porto yenilgisi sonrası Beşiktaş Yönetimi'nin önde gelen isimleri İnönü Stadı'nda bir toplantı yaptı. Yöneticilerin toplantıda siyah-beyazlı takımın son haftalarda yaşadığı performans düşüklüğünü tartıştıkları öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören'in, "Yönetim kurulu olarak bugüne kadar teknik kadro ve futbolculara tam destek verdik. Ancak bizim bu kadar özverimiz başarılı olmamız için yeterli olmuyor" dediği öğrenildi. Bazı yöneticilerin takımda operasyon yapılmasını istedikleri belirtirken yöneticilerin büyük çoğunluğunun hedefindeki ismin teknik direktör Ertuğrul Sağlam olduğu öğrenildi. Yöneticilerin toplantıda, "Ertuğrul Sağlam göreve gelirken camianın büyük desteğini aldı. Sezona iyi başladık ama ardından yaptığı hatalarla takımda büyük düşüş yaşandı. Futbolcularla diyaloğu bir türlü sağlayamadı. Yönetim olarak istediği her oyuncuyu transfer ettik. Ancak transfer ettiği oyuncular ikinci sınıf kalite oyuncular. Diatta ortada yok. Cisse ve Higuain Beşiktaş'ta forma giyebilecek kaliteden çok uzaktalar. Sağlam bugüne kadar yapılan hiçbir eleştiriyi dikkatte almadı" yorumunu yaptıkları öğrenildi. Yöneticiler, pazar günü oynanacak Gençlerlirliği maçıının Ertuğrul Sağlam için son bir şans olduğu görüşünde birleşti. Yönetim'in Gençlerbirliıği karşılaşmasında alınabilecek kötü bir sonuç durumunda yeni bir teknik direktör arayışına başlayacağı vurgulandı. Alman medyası Beşiktaş'ın ünlü teknik direktör Toppmüller'le temasta olduğunu vurguladı. Gürcistan Milli Takımı'nın başında olan Alman teknik adamın Beşiktaş'ın teklifiine sıcak baktığı vurgulandı.

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla