Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-10-2007, 18:35   #1
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar Ne Zamana Kadar ?

Ya arkadaşlar bu yönetim elini kolunu sallaya salıya beşiktaşımızı katlediyor bu ap açık ortada nondanın 4 katı pahalıya aldıgımız higuain elimizde patladı diatta elde patladı farkındaysanız çöküşe gidiyoruz devre arasında takviye yaparız diyorlar millet carew fred kuranyi düşünüyor biz nigris aydını mehmet yıldız holosko falan bu nasıl iştir kuluüp gs den kötüye gitcek yakında sezon başında burda haykırdık diatta yanlış die hayır dendi işte sonuç higuain 1.65 mi ne boyunda uzun adam lazım olan takıma 1.65 lik adam ne katar ya itşe sonuç ortada hızlıda değil oda elde patladı ertuğrul izledim kefilim dedi oda patladı elimizde ondan 4 kat daha ucuz nonda valla daha iyi ya bu yönetim neye göre transfer yapıyor eğer gerçekten bunları ertuğrul istediyse ertuğrulunda futbol bilgisinden şüpheliyim artık bu nasıl bir istektir 32 yaşıdna yepesi istemedim yaşlı die sanki diatta 20 lik delikanlı cole beğenmedim diyor uzun adamı higuain sanki çok iş yaptı bu nasıl iştir samsunda 5 oyuncuyu kadro dışı bıraktım diyor burası samsun değilki kadresim tamam hakettiğinde bırak ama samsunla burayı nasıl kıayslarsın sen ? bizene samsunda bıraktıgın adamdan hala BEŞİKTAŞta oldugundan farkında değilmisin korkak futbol oynuyoruz kasımpaşa maçında beri üst üste bariz hatalar yapıyor gs maçında ki kadro ALLAH'A emanet maçtan önce diatta ilk defa sağda oynayacak ne düşünüyosunuz diyorlar inş iyi olur diyor bu nasıl açıklamadır yönetimin teknik direktör arkasında olması çok iyi ama bu destek en fazla sezon sonuna kadar sürer tabi sezon sonunu görürlerse inş herşey düzelir ama takım gelecek göstermiyor git gide geriliyoruz son senelerin en kısır sezonu 9 gol attık millet tek maçta 6 gol attı inş ertuğrul uyanır ve kapasitesini gösterir beşiktaşımızı en kısa zamanda iyi yerlere getirir ama şuanda dibe doğru sürükleniyor cok hatalar yapıyor ve bu hatalar onun kellesini alacaktır bir dahada beşiktaşımızın başına geçmesi kolay olmaz bu şansı iyi değerlendirmeli ve TÜRK antrenörlerin önünü açmalıdır eğer buda kendine gelip toparlayamazsa artık TÜRK antrenör devri kapanır bu ülkede hadi ertuğrul aş kapasiteni bu yönetime rağmen şampiyon yap bizi sana güveniyoruz güvenimizi boşa çıkarma....

NOT= YÖNETİM İSTİFA !!! YETERİNCE KÜÇÜK DURUMA DÜŞÜRDÜNÜZ VE REZİL ETTİNİZ ARTIK GİDİN BAŞIMIZDAN ADAM GİBİ BİRİLERİ GELSİN BARİ GELECEĞİMİZİ YAKMAYIN BARİ YENİ ERTUĞRULLARIMIZI HARCAMAYIN TARAFTAR KİTLEMİZİ DÜŞÜRMEYİN YETER ARTIK İSTİFA....