Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2007, 12:00   #2
asparagas

asparagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Beşiktaş ta şok gelişme

Şok gelişme... Ergin Ataman'ın istifası cebinde
Beşiktaş'ın dün Akatlar'da oynadığı Karşıyaka maçı öncesi ve sonrasında müthiş gelişmeler yaşandı
Beşiktaş'ta şampiyonluk parolasıyla göreve gelen coach Ergin Ataman henüz ligin ikinci haftası olmasına rağmen görevi bırakabileceğini belirtti.
Karşıyaka maçına zor şartlarda hazırladıklarını belirten Ergin Ataman, karşılaşma sonrası taraftarlara içini döktü.
Ataman, "Maçlara çok zor şartlar altında hazırlanıyoruz. Amerikalı oyuncularımız henüz alacaklarını alamadı. Bu sezon başarıılı olacağına inandığım oyuncuları takıma kazandırdım. Yabancı oyuncularımız 500-600 bin dolarlık oyuncular. Bana kendileriyle yapılan sözleşmeleri gösteriyorlar ve kulübün bu şartları yenrine getiremediğini belirtiyorlar. Yabancı oyuncular idmanlara çıkmıyor. Sezon başı olmasına rağmen onlara verilen sözler tutulmadı. Bu oyuncular açık açık gitmek istediklerini belirttiler. Türk oyuncular ise uzun süreden bu yana para alamadıkları için çok rahatsızlar. Herkesin bir ailesi var veya sorumlu olduğu kişelir var. Bu takımın sponsoru var mı yok mu bilmiyorum. Bu şartlarda takımı nasıl hazırlayabilirim bilemiyorum! Kulüpte muhatap olabileceğim yönetici sadece Şeref Yalçın var. O da elinden geleni yapmaya çalışıyor ama sıkıntı artarak devam edecek gibi. Bu şartlarda benim de burada durmamın anlamı yok"