Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2007, 22:05   #4
dogan_cordoba
Moderator

dogan_cordoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Nefertiti´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ARkadaşlar sakin olmalıyız. Hemen planlarını açıklayamazlar zaten olduğu gibi... Diplomasiyle çözülecek birşey olmadığının onlar bizden daha fazla farkındalar. İnşallah çözülecek bu sorun, kökleri kuruyacak köpeklerin....
zeynep bunu bir şehit ailesi okusa eminim tepkisi farklı olurdu..Bunların anlattıkları masal tamamen...Ben artık inancımı yitirmeye başladım şahsen...Bu acıklamanın oncesini takip ettiysen biliosundur..Dun akşam ırak cumhurbaşkanı tv de acıklama yapıo ardından hemen son dakika die teror toplantısının bittiği haberi gecio kanallarda...Bu bence danışıklı dovus tamamen..Onu gectim yine ırak cumhrbaskanı acıklamasdında yarın Pkklılarla gorusup sılah bırakmasını isteyecegini sooluo amerika bırakın die (sozde) kararlı tavır sergılıo ve ertesi gun Pkkdan acıklama:Ateşkes...Bunların hepsi danışıklı dövüş...Birileri ufak cıkarları ugruna dunyayı elinde oynatıo...Eger o birilerinini cıkarları bizim savasmamız için uygun olucaksa o zaman bizim askerimiz savaşacak buna inanmaya başlıorum artıkk..Yoksa verilen şehitler kimsenin umurunda deill herhaldee...