Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-10-2007, 18:43   #1
kanlıkartal03

kanlıkartal03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon15 Harika Fıkralar

Hakim sanığa sormuş:
-Uluslararası kaçakçılık suçu ile suçlanıyorsun. Tüm deliller aleyhine. Söyleyecek bir şeyin var mı?
Sanık boynunu bükmüş ve,
-Aman hakim bey, demiş.. Ben Fenerbahçeliyim. Uluslararası ne gibi bir faaliyetim olabilir ki?

3 büyükler bir galatasaraylı bir fenerli ve bir beşiktaşlı arabistanda otelde içki içerken yakalanmışlar ve idam cezasına çarptırılmışlar bütün yalvarmalara karşın ceza ömür boyu hapse çevrilmiş ama prens o gün af çıkarmış ve cezayı 20 kırbaca çevirmiş prens türkleri sevdiği için her birine bir istek hakkı vermiş ilk fenerli gelmiş istağim sırtıma bir yastık bağlayın olmuş ama 10 kırbaçtan sonra yastık parçalanmış hiç fayda etmemiş bunu gören uyanık beşiktaşlı iki yastık bağlattırmış ama oda 10 kırbaçtan sonra parçalanmış ve fayda etmemiş sıra GS lıya gelmiş prens te GS lı olduğu için ona iki istek hakkı sunmuş GS lı ilk isteğim bana 40 kırbaç vurun olmuş herkes şaşırmış prens ikinci isteğini sormuş GS lı; sırtıma fenerbahçeliyi bağlayın)

yazık fenerliye bir gün üç fanatik bjk li fb li gs li
arabistan sokaklarında içkili
dolaşırken yakalanmışlar ve arabistanda içki içmek suç oldugu için idam kararı çıkmış ama arabistanın başbakanın doğum günü olduğu için bunlar afedilmiş cezaları kırbaşa cevrilmiş ilk beşiktaaşlı gelmiş demişler bir istegin varmi var demiş uyanıkya demiş sırtıma yastık koyun kırbaş vururken tamam demişler bir vurmuşlar iki vurmuşlar onuncuda bjk li baygın düşmüş sıra fenerliye gelmiş sen ne istiyon demişler oda iki yastık koyun demiş tamam demişler bir iki derken oda onuncuda baygın düşmüş sıra gs liye gelmiş ilk önce başbakanımın dogumgününü kutlarım diye söz almiş ve benim bir degil iki istegim var demiş tamam demişler ilk önce on tane kırbaş yirmi tane olsun demiş herkes şaşırmış sonra ikinci isteyimde sırtıma fenerliyi koyun demiş