Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-11-2007, 13:10   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Runje: Sinan Engin bizi sabote etti

Tecrübeli file bekçisi, kendisine sert çıkan eski Futbol Şube Sorumlusu Celat Kolot ve Menacer Sinan Engin’e yüklendi
Lens'in kalesini koruyan Hırvat kaleci, "Şimdi neden kimseye daha önce konuşmadığımı anladınız. Bu insanlar Beşiktaş'a büyük zarar veriyor. Kolot, birileri tarafından kışkırtıldığımı, onların isteğiyle konuştuğumu ima etmiş. Benim onurum var, kimse beni yönlendiremez. Ama parası çok olanlar, onurun parayla satın alınamayacağını öğrenmeli" dedi.

'Bu nasıl bir cüret'
Deneyimli file bekçisi, Sinan Engin'in de kendisini tanımamasına çok şaşırdığını açıkladı. Runje, "Sinan Engin beni tanımıyormuş, hiç ilgisi olmamış. Bu nasıl bir cürettir. Ben Beşiktaş'ın kalesini onurumla korurken, TV'lerde tüm Türkiye'nin önünde kulübü, takımımızı sabote eden o değil miydi? Ne gariptir ki, aynı kişi şimdi Beşiktaş'ta görev yapıyor. Bu gibi kişiler su gibidir. Her ortama ayak uydururlar, gerektiğinde her yere sızar kötülük dağıtırlar" dedi. Bu arada Runje'nin menaceri Ceylan Çalışkan da bu gibi polemiklere malzeme olmak istemediğini dile getirdi.

Mehmet DEMİRCAN-Fanatik

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla