Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2007, 05:17   #1
asiL
Banned

asiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sayın başkanım

öncelikle beşiktaşımızın birer mensubu olmanızdan dolayı sizi tebrik ederim ve iyi çlışmalar dilerim . ben bu maili sayın başkanımıza yazıyorum lütfen kendsine bildiriniz . sayın başkanım geldiğiniz günden bu yana iyi niyetle elinizden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştınız . sizlerin başarılı olmasını herkesten önce biz taraftarlar isterdik . ama maalesef başarılı olamadınız ve beşiktaşımızın artık gün geçtikçe ruhu kaybolmaya bir tarih karanlığa gönülmeye başlıyor . ve bunlar maalesef sizlerin yürütemediğiniz transfer politikası, medya ilişkileri ve yanlış teknik kadro seçiminizden kaynaklanıyor . biz sizin iyi niyetle bu işi yürütmeye çalıştığınızdan en ufak bi şüphe duymuyoruz sayın başkanım . ama bu işte tecrübesiz ve bilgisiz olmanzdan dolayı bugün bu zorlukları yaşıyoruz . eminim sizinde uzman oldugunuz konular vardır bu işte uzman olmayışınz sizin bi eksikliğiniz değildir sayın başkanım . eminim sizde işlerin böle kötü gideceğini bilseydiniz bu takımın başına geçmezdiniz halada düzelecek umuduyla takımın başında kalmaktasınız çünkü sizin beşiktaşlılığınıza canı gönülden inanıyoruz. ama siz bu işi öğrenmeden bu durum düzelmeyecektir başkanım sizde bu işi öğrenene kadar galiba beşiktaşlılık tarihe gömülecek çünkü artık hiçbir doğan çocuk beşiktaşlı olmak istemiyor ben fanatik bir beşiktaşlıyım ama benim 4 yaşındaki oğlum bile beşiktaşı tutmak istemiyor ve bunlar gibi niceleri... siz başaramadınız bari bir yol açınki belki takımı düzelten biri çıkr en azından zaman kaybetmemiş oluruz düşünsenize sizin gibi arka arkaya 6 - 7 tane işi bilmeyen başkan gelse kulübe her biri sizin gibi 4-5 sene kalsa bu toplamda 25-30 seneyi bulur bu zaman zarfında kaç jenerasyon değişir onunda farkındasınızdır umarım ve sizinle başlayan bu inatlaşma beşiktaşı tarihin karanlık sularına gömer bunu ne siz görürüz belkide nede biz ama bizden sonra beşiktaşlılık ruhunu yaşayamayacak olan nesillere karşı bir haksızlık değilmi yaptığınız ? ama beceremeyen kişiler 1 sene kalıp gitse en fazla 10 senede yani 10 başkanın içinde şüphesiz takıma yararlı olacak bu işi bilen mantıklı transfer politikaları yürütebilen bir yönetim mutlaka gelecektir . yeterki sizler elinizi vicdanınıza koyun . ne olur başkanım artık yeter gelin kulübümüzün onursal gururlu başkanı olarak analım sizi yıkılma döneminin padişahı olarak değil