Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2007, 17:04   #1
R€D-D€V!L-1903
junior-1903

R€D-D€V!L-1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İşte Kurtuluşlumuz

sinan engin hala dalga geçer gibi çareyi bulduk transfer diyor yine gidip kasalları toplarlar ya adam gibi trasnfer yapmazlar suçu ertuğrula atıyorlar hani onun arkasındalardı gidip higuain diatta gibi kazık yicekler yine adam gibi topçu alsınlar artık yeter ya yeter önce bu yöentim gitsin sonra adam gibi trasnfeler yapılsın yoksa rakiplerimizle aramızdaki kulup farkı dahada büyüyecek...

1-) arkadaşlar önce şu başımızdaki basiretsiz yönetim gitcek bu kadar yanlış yapan bir yönetim daha görmedim önce onlar gidecek
2-) DİATTA
3-) HİGUAİN
4-)CİSSE
5-)RİCO

6-) bir stoper gelecek adam gibi (yepes navarro edmilson ismael) bunlar gelebilir 5milyon euro-7 milyon euro arası
7-) bir forvet gelecek (crespo carew nilmar gudjohnsen gibi) parayı basarsan bunlarda gelir 5-7 milyon euro arası
8-)ön libero gelecek (gravesen gibi yani appiah ve linderoht gibi koşan bir adam) bunlar zatengelir 5 milyon euro en fazla
9-)sol bek lazım (dede w.bridge ) bunlar zor olabilir belki ama parayı basarsan gelir 7-10 milyon arası en fazla

eğer bunlar olursa o zaman başarılı oluruz yoksa olmamız zor hele bu yönetimle mi İMKANSIZ... kulubu o kadar borca sokanlar bunlarıda almasını bilir