Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2007, 10:33   #1
Meric
Yardımcı Admin

Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bağlan hayata

Bağlan hayata

Bu yazı birçok kişiye ters gelebilir. Beşiktaş yenildi.. Berabere kalabilir, hatta galip de gelebilirdi. Başlığı ve yazıyı hiçbir durumda değiştirmeyecektim. Beşiktaş, sezon başından bu yana en büyük futbolunu dün gece oynadı. Bu 8 tonluk hezimetin ardından, bence çok masum bir yenilgi olarak kabul edilmeli. Peki, yenilen takıma bu övgü neden diyeceksiniz. Beşiktaş dün gece çok güzel oynadı. Ancak karşısındaki Sivasspor da bir okadar güzel oynadı. Beşiktaş her maçı böyle oynasa şimdi almış başını gitmişti. Üç adet İbrahim için birer sözüm olacak. Önce İbrahim Toraman'a... Böylesine yüksek gerilimli bir maçta yaptıklarından dolayı çok geç atıldı. Üstelik ikinci kaptan! Birinci kaptana gelince... Çok hizmetleri oldu. Ne var ki dün gece Beşiktaş'taki misyonunu tamamladı. Artık hiç kimse bozuk kamyon görmek istemiyor. Sırada en genç İbrahim var. Yani İbrahim Kaş... Sezon başında devamlı oynuyordu. Hep oynamalıydı. Ertuğrul Sağlam, Fatih Terim'e telefon açıp, bir özür dilemeli. Ertuğrul hocanın özür dilemesi gereken ikinci bir kişi daha var. Kim mi? Elbette Higuain... Geldiği günden beri her maç 90 dakika oynamalıydı. Bunu ne ilk kez söylüyorum, ne de ilk kez yazıyorum. Serdar Özkan... Tepe taklak aşağı gidiyor. Birisi ona maçın iki topla oynanmadığını derhal hatırlatsın. Delgado... Bir hareket yaptı, yine herkesi ve kendini kandırdı. Hareketin devamı skandaldı. Maçı birkez daha izliyin ve ne olur bana hak verin.

Balili'yi kınıyorum
Bobo... Dün gecenin Higuain ile birlikte flaş ismiydi. Attığı gole laf yok. Peki Sedat'ın durum 1-1 iken, Bobo'ya yaptığı ne? Tartışmasız penaltı. Bünyamin beyin vermeyip devam ettirdiği oyun, Sivasspor'a ikinci golü getirdi. Sivas'ı ve Bülent hocayı ayakta alkışlıyorum. Balili'yi şiddetle kınıyorum. Oyuncu mu yoksa kasap mı, bu işlerden birini seçsin. Muhteşem Beşiktaş taraftarının bir bölümünü protesto ediyorum. Sivas'a yaptıkları tepkili slogandan dolayı. Orada Cumhuriyetimizin temeli atıldı. Son söz: Beşiktaşlı Liverpool faciasının acısını içine atsın ve unutsun. Yukarıdan dün bir mesaj geldi. O mesaj şöyle diyor: Olur böyle şeyler... Bağlan hayata.

http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla