Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2007, 13:58   #27
northwest_eagle

northwest_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
kartalım´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Futbolcunun suçumu ne???Yapmayın Allahaşkına yaa böyle futbolcu topluluğumu olur.İnsan biraz savaşmazmı,mücadele etmezmi rezil olmamak için.Demek ki rezil olmaya okadar meraklılarmış.Demek ki onurları gururları yokmuş.Yani hala nası savunabiliyorsunuz bunları anamdım gitti.Hadi tamam liverpoolu evimizde yendik yine bunlar top oynamıştı.Ama 8-0lık mağlubiyetten sonra o maçı kim hatırlar daha.Ben aldığımız galibiyeti söylerken bile utanıyorum yaa onlar neyapıyor acaba.Ve siz hala futbolcuların suçu yok diyorsunuz.Helal valla ne diyim...Bide futbolcular bu maçta diz çöksün,özürlerini dilesinler ardından marsilya ve porto maçlarında adam gibi oynayıp yensinler anca ozaman özürleri kabul olur.Sivası yenerlerse birşey olmaz yani.Sivas maçında tek yapacakalrı şey diz çöküp özür dilemek sonrada bizi nerde rezil ettilerse çıkıp orda itibarı kurtarmak.Yani avrupada.Sivasla işimiz yok bizim...

dostum futbolcuların kapasitesi bu.ne yapsın.kim isterki bu duruma düşmek.gördünüz biraz dişli anadolu takımı bile bizi yenebiliyor.ama dedim ya kapasite bu.bizim hedeflerimize uygun kadroyu ve hocayı getiremeyen bu futbolcuları bize mücevhermiş gibi gösteren yönetim diz çökmesi gerekir.

------------------------------------

Lütfen Forum kurallarını okuyunuz..
northwest_eagle Ofline   Alıntı ile Cevapla