Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2006, 22:10   #5
havali_cocuk

havali_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sene 1990 Bir Bjk-fener Basket Maci. Basket Maclarinda Mevzularin Basladigi Zamanlar X Abi (ismi Lazim Degil) Bana Kanli Bir Bicak Verdi Saklamami Istedi. Anladim Ki Mevzu Olmus O Gece. Neyse Iceri Girdik. Lütfü Kirdar Salonu Ve Tam Teskilat Herkes Var. Bir Foto Cekmis Olsam O Gün Hepsi Orada Mostura Kemal, Marlo Erdal, Sari, Selim Abi, Gavur Ali, Ayhan Abi Soner Herkes...
ben Hürriyet Abinin Yanindaydim Bana Deri Ceketini Verdi Icersi Cok Sicakti. Fenerliler Karsi Türbünde Gecemiyoruz Yanlarina. Takimlar Cikti Sahaya Hürriyet Abinin Yanindan Birsey Firladi Salona Polis Bir Geldi Yanimiza Hürriyet Abiyi Götürmek Istiyor
Efsane Diyorki Beni Burdan Cikaracak Adam.....

polis Coplari Cikardi Vurmaya Basladi Bizimki Durmuyor Sanki Karsisinda Fenerli Varmis Gibi Pat Küt Girisiyor. Yere Düsürdüler Ve Tekmelemeye Basladilar Birdenbire Bütün Carsi Polislere Hücum Etti Nasil Girisiyoruz Ama.. Ben Polisle Oyle Bir Kavga Görmedim Mac Durdu Fenerliler Karsida Saskin Saskin Bakiyor Carsi Sahaya Atladi Fenerli Basketcilere Girismeye Basladi. Bizden Bir Grup, Salonda Kosup Fenerlilere Tribün Arkasindan Saldirdik Onlarda Korkudan Sahaya Atladi.
basketcileri Görsen Nasil Kaciyorlar Zenci Falan...
Polis Carsiyi Disari Atti, Efsane Hürriyet Abiyi Ariyorum Her Yerde Yok. Ceketi Bende. Disarda Carsi Köpürüyor Bir Baktim Efsane Hürriyet Hizini Alamamis 3 Tane Cevik Kuvvete Saldiriyor Sonra Carsi Girdi Araya Cevik Cekilmeye Basladi.

ordan Uzayip Bir Parka Gittik 50 Kisi Falaniz Diyorumki Burda Napicaz??? Bir Baktim Efsane Kücük Döküntü Bir Kulübeye Girdi Kapiyi Kirdi Ve Iceride Sanki Kurtulus Savasina Hazirlanirmis Gibi Emanet Vardi Herkes Kapti Bir Seyler, Savas Havasi Esiyor
Efsane Köpürüyor Carsi Diyorki Bu Sefer Fenere Degil Polise Saldiracaz. Yavas Be Carsiiiii...

Hepimizin Basi Tam Belaya Girece Bir Baktik Polisten önce Korkak Fener Cikti Eee Polisle Isimiz Var Diye Feneri Es Mi Gececez. Fenerlilerinde Büyükleri Gelmis Ikinci Yariya Bizi Gördüler, Bizimkilier Onlari Gördü.

baktim Efsane Kanatlanmis Avina Ucuyor.. Dagildilar Ve Vurulanlar Oldu Onlardan Kasla Göz Arasinda. Birde Facali Ali Vardi O Sene Bizden Fenere Dönmüstü. Kendisini Carl Lewis Hiziyla Ekip Arabasina Atti Kurtuldu Yoksa X Abi Onu Citir Citir Yiyecekti.

Ortalik Karisti Gazetelere Manset Olduk.

Etikete Gerek Yok EskiLer Bizi Tanır .!
havali_cocuk Ofline   Alıntı ile Cevapla