Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-11-2007, 21:35   #31
TOSUN

TOSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyu 50 m $ a getirmeyin arkadaşlar.Hatırlarsanız Aziz Yıldırım için tüm medya ve taraftarlar 6. oldukları sene ayağa kalkmıştı.Diyarbakır maçında deliye dönmüşlerdi.O zamanları hatırlayanlar yoktu sanırım aranızda?
Peki şimdiki sonuç nedir?Aziz Yıldırım ve yönetimi en kral yönetim oldu cıktı başımıza.
Neden bizlerde bazı konularda başımız eğik dolanıyoruz.
Biz değil miyiz LeedsUnited'dan 6 gol yiyen ve türkiye liginde estiren?Neden bu 6 gol olduğunda bu kadar tepki yoktu?
Siz bu yazıları yazarken Fenerbahçeli başkan'ın dediğini ve isteğini bir nevi yerine getiriyorsunuz.Ne demişti hatırladınız mı?Serdar Bilgili'yi sözde biz ( taraftar ) küfür ettirerek gönderdik Yıldırım Demirören tarafından ancak merak etmesin onuda aynı taraftarı gönderecek demişti.Sizlere bravo arkadaşlar bu adamı haklı cıkarıyorsunuz.
Yıldırım Demirören'in yazısından almak istediklerinizi alarak bir yerlere varamazsınız.
Gelin takıma sahip çıkalım.Devre arasına kadar sabredelim?Olmuyorsa olmuyor sonrasına o zaman bakalım.Ama inanın ben şahsım adına takım,teknikdirektör,yönetim değişikliklerinden bıktım usandım.
Saygılar herkeze...