Konu: Bunlar kim ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2006, 01:29   #22
autopsy

autopsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
gogomonza´isimli üyeden Alıntı
Ben en çok şunu merak ediyorum arkadaşlar burada devamlı yorumları ve topic leri okuyorum.Buradan devamlı başkanı ve yönetimi eleştiren ve hakaret eden, Boboya kazma,Burak,Fahri,Baki ve Serdar a bunlarda kim diyen kişiler bu takım önümüzdeki sezonda başarılı olduğunda napıcaklar Bobonun attığı gollerde nasıl sevinecekler.Birde bu takım şampiyon falan olursa hangi yüzle sevinip kutlama yapacaklar çok merak ediyorum.
Valla dostum açmayı düşündüğüm ama forumda yeni olduğum için biraz da çekindiğim konuyu açmışsın.Son zamanlarda sanırım biraz da üst üste gelen başarısızlıklardan ötürü çoğunluğun üzerinde inanılmaz bir sabırsızlık ve önyargı var.Genç alınıyor çok genç bize yıldız lazım diyorlar,yaşlı alınıyor ne yapacaz elimizde kalır diyorlar.Çözümün ne olduğuna dair ise yorum yapan neredeyse yok gibi.Gidip de Ronaldinho ya da Henry'i alamayacağımız açık.Adamın ismini beğenmeyip yorum yapanlar var.Önce bir izlemek lazım.Bu bakış açısı Beşiktaş'ımıza zarar vermeye başladı bence.Tabii ki tartışalım ama lütfen bunu somut şeylere dayandıralım.Adı Abuzittin olup amatör ligden de gelse izlemediğim biri hakkında yorum yapmıyorum ben.Şimdilerde yıldız olan bir çok oyuncu da böyle takımlardan geldi.Kimse anasının karnından yıldız olarak çıkmıyor.Şu sıralar yeni bir yapılanma dönemine giriyoruz.Yaş ortalaması çok yüksek ve mantalite olarak çökmüş bir takımdık.Gençleştirme operasyonunu sonuna kadar destekliyorum.Yapılan transferleri de son iki sezona göre daha mantıklı görüyorum.Hepsi gelecek vaadeden oyuncular.Sadece Baki hakkında nötrüm.Çok izleme fırsatım olmadı ama Ajax altyapısında yetişmiş olması bana umut veriyor.Ancak en büyük korkum bu sabırsızlık.Bu takımın savaşçı bir takım olacağından şüphem yok ancak çok büyük bir tecrübe sıkıntısı çekicez.Belki de iyi oynayacağımız maçları basit hatalarla kaybedicez.Bu kaçınılmaz çünkü bu çocuklar daha çok genç.Taraftar ise hiç sabredecek gibi durmuyor.Bir çok insan geçen senelerle aynı şeyin yapıldığı ve hiç düşünülmeden adam toplandığı görüşünde.Ancak ben buna katılmıyorum.Çünkü transferi yönetim değil Tigana yapıyor.Lütfen bu hatayı yapıp moral bozmayalım.Gençler çok daha kolay demoralize olabilirler.Takımımızın en çok bu sene desteğe ihtiyacı olacak.Hep demiyor muyduk, bu takım kaybetsin ama yüreğiyle oynasın,Beşiktaş ruhuyla oynasın yeter diye.Bu sene bunu geri kazanabiliriz.Ben buna inanıyorum.Belki şampiyon olamayacağız ama bu takım yarışacak ve savaşacak.Sabır ve yapıcı yorumlar lütfen.
autopsy Ofline