Konu: Bunlar kim ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2006, 01:29   #23
kartal222

kartal222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

evet arkadaşlar tartışalım fakat adam gibi tartışalım seviyesiz laflar edip bir birimizin kalbini kıran kelimeler kullanmadan tartışalım ve lütfen Beşiktaş hakkında,yönetim ve futbolcular hakkında yorumlarımızı açıklarken kullandığımız kelimeleri dikkatli seçelim.Bobo hakkında bir arkadaşımız "bu sezon inşallah bacakları kırılır ve futbol oynayamaz" diye bir yorum yapmış ben ona soruyorum sen kimsin ki bir futbocuya bu şekilde lanet okuyorsun,kendini Beşiktaş taraftarı olarak nasıl görüyorsun birde "hasta Beşiktaşlıyım" diyorsun,bence sen Beşiktaşlı değil tam bir Beşiktaş düşmanısın,benim gözümde fenerlisin,hadi diyelim ki senin dediğin oldu ne geçecek eline sen mi sahaya çıkıp gol atacaksın,yöneticilerin transfer politikasını beğenmiyorsun, neden? diyorsunki niye bonservisiyle alınmadı sana soruyorum 4 milyon $ para azmı,ki Bobonun alacağı ücret ayrı. bence şu anakadar yapılan transferler mükemmel alınan futbocuların hepsi gelecek vaadeden çocuklar.Yıldız almak önemli değildir elindeki gençlerden bir yıldız yaratmasını bilmek en önemlisidir.Yönetim kafasına göre transfer yapmıyor Tigana istiyor kartal alabildiğini alıyor biz yanlızca oyuncular hakkın da yorumlarımızı paylaşırız, kimseye küfür etmeye,beddua okumaya hakkımız yok lütfen daha seviyeli olalım.Site yöneticisi arkadaşlardan da rica ediyorum böyle seviyesiz arkadaşların lütfen üyeliklerini iptal edin.......
kartal222 Ofline