Konu: Bunlar kim ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2006, 08:54   #33
PASCAL_NOUMA

PASCAL_NOUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
gogomonza´isimli üyeden Alıntı
Ben en çok şunu merak ediyorum arkadaşlar burada devamlı yorumları ve topic leri okuyorum.Buradan devamlı başkanı ve yönetimi eleştiren ve hakaret eden, Boboya kazma,Burak,Fahri,Baki ve Serdar a bunlarda kim diyen kişiler bu takım önümüzdeki sezonda başarılı olduğunda napıcaklar Bobonun attığı gollerde nasıl sevinecekler.Birde bu takım şampiyon falan olursa hangi yüzle sevinip kutlama yapacaklar çok merak ediyorum.

Bu lafları söyleyenlerin futboldan anladığından şüphe ediyorum sana sonuna kadar katılıyorum abicim.Bu gençler takımın geleceği beşiktaşa gelen her futbolcuya destek olmamız gerekirsen onları yerden yere vuruyosunuz ben sizin beşiktaşlılığınızdan şüphe ediyorum kususra bakmayın daha futbolcunun oyununu görmeden yorum yapıyosunuz bu yargısız infazdır.Dikkatinizi çekerim beşiktaşı 3 ncülüğe taşıyan en büyük etkenlerden biride bobo ve gökhan güleçtir.

KIYAMET KOPAR,ÇÖKER KARANLIK.ALLAH BİZİ AFFETMEZ ÇOK GÜNAH ALDIK..!SEVENLER AYRILAMAZ BİZ Bİ PLAN YAPTIK..BÜTÜN ÇARŞI CEHENNEMDEN KOMBİNE ALDIK
[img src="http://img125.imageshack.us/img125/1958/bjkkkk0wt.jpg"]
PASCAL_NOUMA Ofline