Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-11-2007, 23:37   #8
rebel
hoşçakal yarın

rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
samsa75x´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
mhp tabı dvlet bahcelı gıtttıgı sureden sonra !!! ülkücü gençlik....

yazmayın dıorsun abılerım ama onlar yazmıs bnde yazayım dedım ! her kesımden kısılerın oldgu bılısın tabıkıde ark.larımı secerken sıyası goruslere bakayız tabı pkaka lı olmadgı surece yanı dtp lı ıtlerden olmadıgı surece ... cokda solcu ark.şım en yakın ark.şım babası işçi partısınden bursadan mıller vekılı adayı oldu ... istersenz bakın cengiz şentürk.... yanı sıyası gorus onmlı dgl ! hepımız bu ulke ıcın varız ... sadce che i sevmıyorum vede pkakalı itleri...
kardeşim neden öyle bişey söyleme gereği duydun ki.zaten sırf sağcısın diye sana farklı bakan insanın zihniyetinden şüphe duyarım! sen benimle aynı düşüncede olmayabilirsin ama ben senin düşüncelerini savunman için özgür ortam olması için mücadele veriyorum.işte asıl solculuk budur.demokrasi anca böyle olur.düşünceni heryerde çekinmeden söyleyebilmelisin.düşüncene katılmasam da

"Toprak sahipleri, çokuluslu şirketler ve işbirlikçi yerlileri, çete sahipleri ve yalakaları, baş ve bakanları, milletlerin bekçileri ve sürülerinin olduğu yerde yer kavgası vermedik. Hiçbir yerdeydik."
rebel Ofline