Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2007, 14:05   #9
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
BlackHawk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam borc buysa abartilacak birsey yok ama besiktasin geliri de GS ve FB den daha düsük.Besiktasin nakit parasi yok.Ürünler pek iyi satilmiyor,stadimiz derbi haric dolmuyor,neden!
Besiktas´in futbolu sevk vermiyor,yildiz oyuncu yok,stad eskimis ambiyans yok.

FB´liler inanin söyle bi 10.000 Alex icin 20.000 de stad icin geliyorlar.

Olay bu,adamlar kulübü iyi pazarliyorlar.
Biz ne yapiypruz Diatta´yi aliyoruz!!
İnönüdeki ambiyans hangi stadda var başka???Ne samiyende ne kadıköyde var bence.Bizim ki bambaşka...Yıldız oyuncu yok demişsin bide doru bir carlos gibi oyuncumuz yok ama alex gibi var.Ama adamlar nuh diyor peygamber demiyor; oynamıyor işte...(delgado ve rico)Gsında nakit parasının olduğunu sanmıyorum ben.Nerden olacak ki hem.Zaten ilk 5 maçları seyircisiz oynandı.Bir lincoln formalarından gelen paralar var okadar.O da toplasan nekadardır...Futbol şevk vermiyor demişsin katılıyorum ama türkiye liginde sivas hariç adam gibi futbol oynayanı görmedim zaten.Ne fb nede cincon oynuyor adam gibi top.Sivas en güzel topu oynamasına rağmen stadları dolmuyor adamların.Fbninde dolduğunu zannediyoruz biz.Kapasiteleri büyük yaa hani!!!55000 kapasiteli stadları var 30-35 bini doluyor derbi maçlar ve avrupa maçları hariç...Bırakın o da olsun.Carlos farkı orda ortaya çıksın.Bide tabi busene avrupada iyiler onunda etkisi var...Kısaca fbyle bizi kıyaslayabilirsin(rakiplerin üstünlük bakımından) ama cinconla kıyaslanacak bir tarafımız yok bence.
kartalim_ Ofline   Alıntı ile Cevapla