Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2006, 11:21   #1
soylemezbjk

soylemezbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

form hakkında genel düşunce ve göruşlerim

arkadaşlar hepinize sevgi ve saygılarımı belirterek göruşlerime başlıyorum
formumuzu cok beyeniyor ve ilgiyle takip ediyorum ayrıca burda yeni beşiktaşlı dostlarda edinmekten ve tanımaktan cok buyuk mutluluk duyuyorum haliyle yuzlerce kişinin girdigi bir formda benim veya başka arkadaşlarında hoşuna gitmeyen veya bir birimizi istemedende uzecek
hareketlerde olmuyo degil ama bunlar hicte önemli degil bunları saygı sevgi ve karşılıklı anlayış cercevesinde cözeriz düşununki 5-6 kişilik bir ailede bile anlaşamadıgımız ve tartıştıgımız mevzular olmaktadırki 100lerce kişinin girdigi bir formda bu gibi olaylarıda olması gayet normal ve dogaldır
netice itibari ile formdaki butun arkadaşlaran memnunum formun işleyişi ve yönetiminden memnunum form da olmaktan memnunum eger istemeden bazi arkadaşları uzmuş veya kırmışsam özur dilerim şunuda sözlerime eklemek isterim formu idare eden arkadaşlar buyuk bir fedakarlık ve maddi bir beklenti olmadan bu hizmeti vermektedirler kendilerine bu konuda teşekurlerimi bildirmekle beraber formumuzu birlik ve beraberligimizi bozmadan buyutup beşiktaş camiasında daha etkin ve faydalı hale gelmesinde bizde form uyeleri olarak calışmalıyız örnek forma alınan reklama arkadaşlarımız tıklayıp bakıyomu bu bile bir destek demektir en azında
sözlerime son verirken butun kardeşlerimeselamlarımı iletir saglık sihat ve beşiktaşlı gunler dilerim allaha emanet olun
soylemezbjk Ofline   Alıntı ile Cevapla