Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2007, 16:35   #1
tekaşkımbjk_03

tekaşkımbjk_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başbakan Erdoğan'a en çok sorulan 6 soru...

Başbakan Erdoğan'ın kişisel web sitesi olan 'www.rte.gen.tr'ye, vatandaşların en çok gönderdiği sorular belirlendi. Vatandaşın Erdoğan'dan birbirinden ilginç 6 isteği var.

Halk Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a en çok neyi soruyor, neyi merak ediyor?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kişisel web sitesi olan 'www.rte.gen.tr'ye, vatandaşların en çok gönderdiği sorular belirlendi.
Başbakan'ın resmi sitesinde yayınlanan verilere göre halkın Erdoğan'a yönelttiği sorular bir hayli ilginç. Vatanadaş en çok Erdoğan'a postayla ulaşılıp ulaşılmadığını merak etmiş. 9984 kere tıklanan bu soruyu, 7376 tıklamayala "Başbakan Erdoğan imzalı fotoğrafını isityorum?" talebi izliyor.
Başbakan Erdoğan'ın kişisel bilgileri, resimleri, şiirleri, videoları, katıldığı programlar ve yaptığı açıklamaların yer aldığı internet sitesini şu ana kadar 232 bin 880 kişi ziyaret etti.
Kurulduğundan bu zamana kadar '232 bin 975' kişi tarafından ziyaret edilen sitede en çok tıklanan 6 soru şöyle:

"7377 TIK"
1- Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanın imzalı bir resmini göndermenizi istiyorum bu mümkün müdür?

"9985 TIK"
2- Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğana elektronik posta yoluyla ulaşmak mümkün müdür?

"7118 TIK"
3- Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğana ulaşmak için ne yapabiliriz?

"5103 TIK"
4- Sayın Recep Tayyip Erdoğanın eğitim durumu nedir?

"3619 TIK"
5- Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğanın profesyonel futbol oynadığı söyleniyor bu doğru mudur?

"4039 TIK"
6- Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan kaç yaşındadır?

sadece komikkk buluyorummm