Konu: Sümüklü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-12-2007, 01:53   #1
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Icon10 Sümüklü

Bankaya girdim kuyruk var.sırada beklerken bankonun arkasındaki bankacı genç kızın güzelliği dikkatimi çekti.sarı saçlı,yeşilgözlü ve vücudu çok güzeldi. o da güzelliğinin farkında ve burnu 1 karış havada olarak işine devam etti.hatta insanlara havadan bakar tarzda küstahça konuşuyordu.insanlarda kızın içine düşmüş vaziyette kuyrukta sıralarının gelmesini bekliyordu.kızın küstah ve kendisinden yaşlı insanlara sen,gel,git,bekle dedim sana gibi tavırları beni çıldırtmıştı.sıram gelince şunun ağzının payını vereyim terbiyesiz kız diye düşünürken sıram geldi.kız bana baktı ben tam konuşmaya başlayacakken kız müthiş bir şekilde hapşırdı.bankada bir kahkaha koptu.o havalı güzel kız gitmiş ;saç tokası çözülmüş,gözleri dışarı çıkmış,agzının üstünden çenesine kadar sümükleri akan bir kız gelmişti.kız ağlayarak gitti.biz de yandaki personele işimizi yaptırdık.kahkahalar en az 10 dakika sürdü.
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla